LAJMI I FUNDIT:

Tetovë, BDI-ja mbledh kryesinë e partisë

Tetovë, BDI-ja mbledh kryesinë e partisë

BDI në orën 17 ka thirrur mbledhjen e kryesisë qendrore në të cilën do të diskutohet për zhvillimet e fundit politike, situatën me ndryshimet kushtetuese dhe ofertat e pushtetit për OBRM-PDUKM-në që të përfshihet në Qeverinë e zgjeruar pa BDI-në brenda saj.

Reklama

Nga mbledhja e thirrur në Tetovë, nuk dihet nëse do të ketë një epilog nga i cili BDI-ja do të përfundon vullnetarisht në opozitë, apo do të forcon qëndrimet ndaj ndryshimeve kushtetuese para formimit të Qeverisë së zgjeruar dhe fatin e kryeministrit shqiptar në këtë situatë. /Alsat.mk

Në trend Lajme

Më shumë
Asnjë fakt nuk po e bind Bashkimin Evropian për sanksione ndaj Serbisë, analistët flasin për hezitimin e BE-së

Asnjë fakt nuk po e bind Bashkimin Evropian për sanksione ndaj Serbisë, analistët flasin për hezitimin e BE-së

Lajme
Iu vra i biri dhe iu dogj kufoma e tij, Avdi Bytyqi: Du me ditë pse ma vranë djalin

Iu vra i biri dhe iu dogj kufoma e tij, Avdi Bytyqi: Du me ditë pse ma vranë djalin

Drejtësi
Lëvizja pa viza nga 1 janari - Ambasada Gjermane del me njoftim, tregon se në cilat raste mund t'ju refuzohet hyrja

Lëvizja pa viza nga 1 janari - Ambasada Gjermane del me njoftim, tregon se në cilat raste mund t'ju refuzohet hyrja

Lajme
Kuçi: Nëse KFOR-i merr veriun, Kosova kthehet para 17 shkurtit të 2008-ës

Kuçi: Nëse KFOR-i merr veriun, Kosova kthehet para 17 shkurtit të 2008-ës

Siguri
Luksi dhe fitimet e mëdha: Sa kushton vila e Radoiçiqit dhe si u pasurua kaq shumë ky njeri?

Luksi dhe fitimet e mëdha: Sa kushton vila e Radoiçiqit dhe si u pasurua kaq shumë ky njeri?

Lajme
Fotoreporteri i NYT: Kam mbuluar disa luftëra, ajo në Kosovë më e tmerrshmja

Fotoreporteri i NYT: Kam mbuluar disa luftëra, ajo në Kosovë më e tmerrshmja

Drejtësi
Kalo në kategori