LAJMI I FUNDIT:

Të rinjtë nga Tetova bëjnë një aplikacion që lehtëson udhëtimin

Të rinjtë nga Tetova bëjnë një aplikacion që lehtëson udhëtimin

NOTaxi – Transport Solution është aplikacion falas i zhvilluar nga AVIX Tech me bazë në Tetovë. Ky është aplikacion që është zhvilluar nga një grup të rinjësh të cilët kanë zhvilluar një platformë që lehtëson gjetjen e mjeteve të transportit si linjat e autobusave, kontaktet e kompanive të taksive si dhe gjetjen e zonës së parkingut.

Ky aplikacion fron zgjidhje për të gjithë llojet e transportit si: Taxi, Autobus, Agjensione Turistike etj.

NOTaxi ka për qëllim lehtësimin e gjetjes së të dhënave si:
1.Numrat e kompanive të Taksive për qytetet Tetovë, Gostivar dhe Shkup,
2.Kalkulimi i çmimit të përafërt të udhëtimit
3.Orari i autobusëve dhe koha kur arrin autobusi
4.Ofertat më të volitshme për pushime
5.Gjetja e zonës së parkingut

Reklama

Shkarko për iOS

Shkarko për Android

Në trend Lajme

Më shumë
Pasi e quan kriminel lufte presidentin serb, Sanduloviq: Vuçiq mund të shkojë në Kosovë kur ta pranojë masakrën e Reçakut dhe të kërkojë falje

Pasi e quan kriminel lufte presidentin serb, Sanduloviq: Vuçiq mund të shkojë në Kosovë kur ta pranojë masakrën e Reçakut dhe të kërkojë falje

Lajme
Tragjedi në familjen shqiptare në Itali, nëna i kërkon ndihmë djalit, burri e vret me thikë

Tragjedi në familjen shqiptare në Itali, nëna i kërkon ndihmë djalit, burri e vret me thikë

Lajme
Tentim grabitje në Pejë, pronari i argjendarisë neutralizon grabitësin

Tentim grabitje në Pejë, pronari i argjendarisë neutralizon grabitësin

Kronika e Zezë
Rrahje masive në Prishtinë, tre persona dërgohen në QKUK

Rrahje masive në Prishtinë, tre persona dërgohen në QKUK

Kronika e Zezë
Historia e çuditshme e arrestimit të shqiptarit në Angli: I thashë që nuk është drogë, por çaj mali

Historia e çuditshme e arrestimit të shqiptarit në Angli: I thashë që nuk është drogë, por çaj mali

Lajme
“Marshi për Drejtësi”, Walker: Do të doja të dielën të marshoja me ju, kriminelët e luftës janë në Serbi

“Marshi për Drejtësi”, Walker: Do të doja të dielën të marshoja me ju, kriminelët e luftës janë në Serbi

Drejtësi
Kalo në kategori