LAJMI I FUNDIT:

Valentino Lazaro

20 Artikuj

Zyrtare: Torino huazon Lazaron nga Interi

Zyrtare: Torino huazon Lazaron nga Interi

Serie A
Interi e huazon për herë të katërt brenda tre viteve Valentino Lazaron

Interi e huazon për herë të katërt brenda tre viteve Valentino Lazaron

Serie A
Kombëtarja e Austrisë është ‘Made in Red Bull’ – tetë lojtarët kryesorë janë rritur në klubin që financohet nga pija e njohur energjike

Kombëtarja e Austrisë është ‘Made in Red Bull’ – tetë lojtarët kryesorë janë rritur në klubin që financohet nga pija e njohur energjike

Përfaqësueset
Harrojeni golin e Lazaros, Nicolai Geertsen shënon golin më të mirë të vitit 2020

Harrojeni golin e Lazaros, Nicolai Geertsen shënon golin më të mirë të vitit 2020

Ndërkombëtare
Valentino Lazaro ka shënuar ndoshta golin e vitit – ‘perla’ e tij po i befason të gjithë

Valentino Lazaro ka shënuar ndoshta golin e vitit – ‘perla’ e tij po i befason të gjithë

Bundesliga
Zyrtare: Lazaro transferohet te Borussia Monchengladbach

Zyrtare: Lazaro transferohet te Borussia Monchengladbach

Bundesliga
Lazaro largohet nga Interi dhe kthehet në Gjermani, huazim me të drejtë blerje

Lazaro largohet nga Interi dhe kthehet në Gjermani, huazim me të drejtë blerje

Bundesliga
Interi shpreson t’i mbledhë mbi 130 milionë euro nga shitja e lojtarëve të huazuar

Interi shpreson t’i mbledhë mbi 130 milionë euro nga shitja e lojtarëve të huazuar

Serie A
Zyrtare: Lazaro lë Interin për t’u bashkuar me Newcastlen

Zyrtare: Lazaro lë Interin për t’u bashkuar me Newcastlen

Premier League
Newcastle është favorit për transferimin e Lazaros

Newcastle është favorit për transferimin e Lazaros

Premier League
Werder Bremen tenton transferimin e Lazaros, refuzohen nga Interi dhe lojtari

Werder Bremen tenton transferimin e Lazaros, refuzohen nga Interi dhe lojtari

Bundesliga
Interi pritet ta huazojë Lazaron në janar

Interi pritet ta huazojë Lazaron në janar

Serie A
Contes i duhen përforcime – tre lojtarë fillimisht do ta shiten për të pasuar ardhjet në janar

Contes i duhen përforcime – tre lojtarë fillimisht do ta shiten për të pasuar ardhjet në janar

Serie A
Interit i lëndohet transferimi i verës, Lazaro

Interit i lëndohet transferimi i verës, Lazaro

Serie A
Zyrtare: Lazaro, lojtar i ri i Interit

Zyrtare: Lazaro, lojtar i ri i Interit

Serie A
Lazaro të hënën në Itali për testet mjekësore te Interi

Lazaro të hënën në Itali për testet mjekësore te Interi

Serie A
Interi ka marrëveshje bazë për Lazaron

Interi ka marrëveshje bazë për Lazaron

Serie A
Lazaro dëshiron vetëm Interin

Lazaro dëshiron vetëm Interin

Serie A
Lazaro pranë Interit, klubi italian do të paguajë 25 milionë euro për të

Lazaro pranë Interit, klubi italian do të paguajë 25 milionë euro për të

Serie A
Milani nis kontaktet me Herthën, Lazaro mund t’i bashkohet në janar

Milani nis kontaktet me Herthën, Lazaro mund t’i bashkohet në janar

Bundesliga