LAJMI I FUNDIT:

The Times

15 Artikuj

Kurti: Ekziston rreziku që Serbia të shfrytëzojë Dhomat e Specializuara për të rishkruar historinë

Kurti: Ekziston rreziku që Serbia të shfrytëzojë Dhomat e Specializuara për të rishkruar historinë

Kosovë
“The Times” promovon traditat, kulinarinë dhe natyrën e Shqipërisë

“The Times” promovon traditat, kulinarinë dhe natyrën e Shqipërisë

Shqipëri
The Times: Njësitë speciale britanike së shpejti do të fillojnë operacionet kundër ndikimit të Rusisë dhe Kinës

The Times: Njësitë speciale britanike së shpejti do të fillojnë operacionet kundër ndikimit të Rusisë dhe Kinës

Evropa
“The Times”: Kurti ofendoi shumë njerëz, s’i kanë mbetur miq për koalicion

“The Times”: Kurti ofendoi shumë njerëz, s’i kanë mbetur miq për koalicion

Kosovë
“Don’t start now” e Dua Lipës në mesin e 10 këngëve më të mira të vitit, sipas revistës prestigjoze TIME

“Don’t start now” e Dua Lipës në mesin e 10 këngëve më të mira të vitit, sipas revistës prestigjoze TIME

Muzikë
Koreja e Veriut kontrabandoi me vështirësi dy Mercedes të blinduar që kushtojnë 2.5 milionë euro

Koreja e Veriut kontrabandoi me vështirësi dy Mercedes të blinduar që kushtojnë 2.5 milionë euro

Ngjarje
Postoi foto me tifozët e Celtic, Meta tërheq vëmendjen e medieve botërore

Postoi foto me tifozët e Celtic, Meta tërheq vëmendjen e medieve botërore

Shqipëri
“The Times” shkruan për Butrintin: Me një goditje, Virgjili e vuri në hartën e botës!

“The Times” shkruan për Butrintin: Me një goditje, Virgjili e vuri në hartën e botës!

Cult+
“Times”: Serbia në BE, pas njohjes së Kosovës

“Times”: Serbia në BE, pas njohjes së Kosovës

Kosovë
The Times: Arkeologjia nënujore, thesari i pashfrytëzuar i Shqipërisë

The Times: Arkeologjia nënujore, thesari i pashfrytëzuar i Shqipërisë

Shqipëri
“Time”: Haradinaj në mesin e pesë politikanëve të arratisur më të kërkuar

“Time”: Haradinaj në mesin e pesë politikanëve të arratisur më të kërkuar

Kosovë
“The Times”: Gangsterët e bënë Shqipërinë prodhuese të kanabisit

“The Times”: Gangsterët e bënë Shqipërinë prodhuese të kanabisit

Shqipëri
“The Times”: “Gangsterët shqiptarë”, e kthyen Shqipërinë në prodhues kanabisi

“The Times”: “Gangsterët shqiptarë”, e kthyen Shqipërinë në prodhues kanabisi

Shqipëri
“The Times”: Qeveria britanike e fshehu dështimin e testit bërthamor

“The Times”: Qeveria britanike e fshehu dështimin e testit bërthamor

Nga Bota
Rama: S’mund të ketë konfederatë Britaniko – Ballkanike jashtë BE-së

Rama: S’mund të ketë konfederatë Britaniko – Ballkanike jashtë BE-së

Shqipëri