LAJMI I FUNDIT:
Shpërthim te Kuvendi i Kosovës

Shpërthim te Kuvendi i Kosovës

42 Artikuj

Sulmi ndaj Kuvendit të Kosovës, Haxhiu: Prokuroria të tërhiqet nga aktakuza, aktivistët e VV-së po përballen me gjykime politike

Sulmi ndaj Kuvendit të Kosovës, Haxhiu: Prokuroria të tërhiqet nga aktakuza, aktivistët e VV-së po përballen me gjykime politike

Kosovë
Osmani: Do t’i kemi 14 komisione parlamentare, çdo të hënë mbledhje të Kryesisë, çdo të enjte seancë plenare

Osmani: Do t’i kemi 14 komisione parlamentare, çdo të hënë mbledhje të Kryesisë, çdo të enjte seancë plenare

Kosovë
Ende nuk dihen autorët e sulmit mbi ndërtesën e Kuvendit

Ende nuk dihen autorët e sulmit mbi ndërtesën e Kuvendit

Kosovë
Drejtori i Policisë raporton nesër për sulmin në Kuvend

Drejtori i Policisë raporton nesër për sulmin në Kuvend

Kosovë
Historianët e Deçanit dënojnë sulmin ndaj Kuvendit

Historianët e Deçanit dënojnë sulmin ndaj Kuvendit

Kosovë
Musliu e quan akt terrorist sulmin ndaj Kuvendit

Musliu e quan akt terrorist sulmin ndaj Kuvendit

Kosovë
Berisha: Rugovasit të revoltuar, por kurrë nuk do ta sulmonin Kuvendin

Berisha: Rugovasit të revoltuar, por kurrë nuk do ta sulmonin Kuvendin

Kosovë
PD dënon sulmin ndaj Kuvendit të Kosovës

PD dënon sulmin ndaj Kuvendit të Kosovës

Kosovë
10 mijë euro shpërblim për informata lidhur me sulmuesit e Kuvendit

10 mijë euro shpërblim për informata lidhur me sulmuesit e Kuvendit

Kosovë
O’Connell: Konsolidojeni demokracinë, dhuna nuk ju nevojitet

O’Connell: Konsolidojeni demokracinë, dhuna nuk ju nevojitet

Kosovë
Sulmi në Kuvend ashpërsoi debatin mes deputetëve (Video)

Sulmi në Kuvend ashpërsoi debatin mes deputetëve (Video)

Kosovë
Kosova, ambient i përshtatshëm për terrorizëm (Video)

Kosova, ambient i përshtatshëm për terrorizëm (Video)

Kosovë
UNMIK dënon sulmin në Kuvend

UNMIK dënon sulmin në Kuvend

Kosovë
Bushati dënon sulmin ndaj Kuvendit të Kosovës

Bushati dënon sulmin ndaj Kuvendit të Kosovës

Kosovë
Kuvendi me deklaratë dënon sulmin e mbrëmshëm

Kuvendi me deklaratë dënon sulmin e mbrëmshëm

Kosovë
Ibishi: Sulmi i mbrëmshëm mund të shfrytëzohet për të kryer sulme terroriste

Ibishi: Sulmi i mbrëmshëm mund të shfrytëzohet për të kryer sulme terroriste

Politikë
“Rugovasit”: Ne e sulmuam Kuvendin e Kosovës

“Rugovasit”: Ne e sulmuam Kuvendin e Kosovës

Politikë
Ramadani: Sulmi i mbrëmshëm dëshmon situatën e rënduar të sigurisë në Kosovë

Ramadani: Sulmi i mbrëmshëm dëshmon situatën e rënduar të sigurisë në Kosovë

Elfije Boletini
Deputetët flasin për sulmin e mbrëmshëm, s’pajtohen për deklaratën e përbashkët

Deputetët flasin për sulmin e mbrëmshëm, s’pajtohen për deklaratën e përbashkët

Politikë
Kjo është deklarata e Policisë së Kosovës për sulmin ndaj Kuvendit

Kjo është deklarata e Policisë së Kosovës për sulmin ndaj Kuvendit

Siguri
Gjithçka rreth sulmit të mbrëmshëm në Kuvendin e Kosovës  (Foto/Video)

Gjithçka rreth sulmit të mbrëmshëm në Kuvendin e Kosovës (Foto/Video)

Politikë
Prokurori flet për sulmin në Kuvend

Prokurori flet për sulmin në Kuvend

Kosovë
Ish-presidenti Sejdiu flet për demarkacionin dhe sulmin ndaj Kuvendit

Ish-presidenti Sejdiu flet për demarkacionin dhe sulmin ndaj Kuvendit

Politikë
Delawie thotë se është i shokuar me sulmin ndaj Kuvendit të Kosovës

Delawie thotë se është i shokuar me sulmin ndaj Kuvendit të Kosovës

Politikë