LAJMI I FUNDIT:

Prokuroria e Posaçme e Shqipërisë

279 Artikuj

SPAK kontroll në apartamentin e Beqajt në Vlorë, ja çfarë iu gjet

SPAK kontroll në apartamentin e Beqajt në Vlorë, ja çfarë iu gjet

Shqipëri
Nga Meksika në SHBA, SPAK zbulon skemën e grupit kriminal

Nga Meksika në SHBA, SPAK zbulon skemën e grupit kriminal

Shqipëri
Dosja e “21 janarit”, e veja e Aleks Nikës flet pas daljes nga SPAK: Dhashë disa fakte

Dosja e “21 janarit”, e veja e Aleks Nikës flet pas daljes nga SPAK: Dhashë disa fakte

Shqipëri
Xhaxhai dhe gruaja e Aleks Nikës paraqiten të dëshmojnë në SPAK për 21 janarin

Xhaxhai dhe gruaja e Aleks Nikës paraqiten të dëshmojnë në SPAK për 21 janarin

Shqipëri
Dosja e Onkologjikut i kalon SPAK, nisin hetimet dhe për korrupsion

Dosja e Onkologjikut i kalon SPAK, nisin hetimet dhe për korrupsion

Shqipëri
Xhaxhai i Aleks Nikës: SPAK të hetojë çështjen e ’21 Janarit’ nga fillimi, kemi një provë audio

Xhaxhai i Aleks Nikës: SPAK të hetojë çështjen e ’21 Janarit’ nga fillimi, kemi një provë audio

Shqipëri
Afera e inceneratorit të Tiranës, SPAK njoftim zyrtar: U pastruan 20 milionë euro

Afera e inceneratorit të Tiranës, SPAK njoftim zyrtar: U pastruan 20 milionë euro

Shqipëri
Korrupsioni i zyrtarëve dhe pastrimi i parave, kreu i SPAK raporton në Kuvend dhe i përgjigjet pyetjeve

Korrupsioni i zyrtarëve dhe pastrimi i parave, kreu i SPAK raporton në Kuvend dhe i përgjigjet pyetjeve

Shqipëri
Kuvendi i Shqipërisë shqyrton sot raportet e pesë institucioneve të pavarura të drejtësisë

Kuvendi i Shqipërisë shqyrton sot raportet e pesë institucioneve të pavarura të drejtësisë

Shqipëri
Kryebashkiaku i Lezhës në hetim për shpërdorim detyre, paraqitet në SPAK

Kryebashkiaku i Lezhës në hetim për shpërdorim detyre, paraqitet në SPAK

Shqipëri
Delegacioni me personalitete të drejtësisë amerikane vizitë në SPAK

Delegacioni me personalitete të drejtësisë amerikane vizitë në SPAK

Shqipëri
Fshehu pasurinë, SPAK kërkon dënimin me burg të ish-gjyqtarit të Lartë

Fshehu pasurinë, SPAK kërkon dënimin me burg të ish-gjyqtarit të Lartë

Shqipëri
Arrestimi i Beqajt, Braçe: PS mban përgjegjësi morale, të hetohet seriozisht abuzimi me fondet e BE

Arrestimi i Beqajt, Braçe: PS mban përgjegjësi morale, të hetohet seriozisht abuzimi me fondet e BE

Shqipëri
Arrestohet Ilir Beqaj, ish-ministri i Shëndetësisë ishte nën hetim nga SPAK për abuzim me fondet

Arrestohet Ilir Beqaj, ish-ministri i Shëndetësisë ishte nën hetim nga SPAK për abuzim me fondet

Shqipëri
U vetë-helmua para SPAK, flet djali i Pal Trashajt

U vetë-helmua para SPAK, flet djali i Pal Trashajt

Shqipëri
Konsumoi fostoksinë para dyerve të Prokurorisë së Posaçme, ndërron jetë 63-vjeçari nga Lezha

Konsumoi fostoksinë para dyerve të Prokurorisë së Posaçme, ndërron jetë 63-vjeçari nga Lezha

Shqipëri
63-vjeçari tenton të vetë-helmohet para dyerve të institucionit, reagon Prokuroria e Posaçme SPAK

63-vjeçari tenton të vetë-helmohet para dyerve të institucionit, reagon Prokuroria e Posaçme SPAK

Shqipëri
Goditet organizata e trafikut të narkotikëve Shqipëri-Francë, sekuestrohet 1 milion euro drogë

Goditet organizata e trafikut të narkotikëve Shqipëri-Francë, sekuestrohet 1 milion euro drogë

Shqipëri
SPAK zbulon lidhjen e ministrit të Mbrojtjes me dyshen Zoto-Mërtiri

SPAK zbulon lidhjen e ministrit të Mbrojtjes me dyshen Zoto-Mërtiri

Shqipëri
SPAK dërgon letër porosi në Britani për çiftin Meta-Kryemadhi, gazetarja: Kërkon informacion për shkollimin e fëmijëve dhe udhëtimet

SPAK dërgon letër porosi në Britani për çiftin Meta-Kryemadhi, gazetarja: Kërkon informacion për shkollimin e fëmijëve dhe udhëtimet

Shqipëri
SPAK kërkon Durim Bamin nga Dubai, Balla zbulon a do të ndodhë ekstradimi

SPAK kërkon Durim Bamin nga Dubai, Balla zbulon a do të ndodhë ekstradimi

Shqipëri
SPAK dorëzon kërkesë në Ministrinë e Drejtësisë për ekstradimin e Durim Bamit

SPAK dorëzon kërkesë në Ministrinë e Drejtësisë për ekstradimin e Durim Bamit

Shqipëri
Rrëzohet kërkesa në Apel, Berisha mbetet në arrest shtëpiak

Rrëzohet kërkesa në Apel, Berisha mbetet në arrest shtëpiak

Shqipëri
Avokatët e Berishës dhe Malltezit bëjnë kërkesë për zëvendësimin e masave të sigurisë

Avokatët e Berishës dhe Malltezit bëjnë kërkesë për zëvendësimin e masave të sigurisë

Shqipëri


mob5