LAJMI I FUNDIT:

Presidenti i Shqipërisë

151 Artikuj

Presidenti i Shqipërisë takon shefin e Byrosë së Gardës Kombëtare të SHBA-së, diskutohet situata në veri të Kosovës

Presidenti i Shqipërisë takon shefin e Byrosë së Gardës Kombëtare të SHBA-së, diskutohet situata në veri të Kosovës

Shqipëri
Presidenti Begaj: Keqpërdorimi i popullsisë serbe në veri dhe dhuna ndaj KFOR-it dhe gazetarëve, e patolerueshme

Presidenti Begaj: Keqpërdorimi i popullsisë serbe në veri dhe dhuna ndaj KFOR-it dhe gazetarëve, e patolerueshme

Shqipëri
Presidenti Begaj firmos dekretet e paketës së rritjes së pagave

Presidenti Begaj firmos dekretet e paketës së rritjes së pagave

Shqipëri
177-vjetori i lindjes së Naim Frashërit, Presidenti Begaj: Përjetësoi dashurinë për gjuhën shqipe

177-vjetori i lindjes së Naim Frashërit, Presidenti Begaj: Përjetësoi dashurinë për gjuhën shqipe

Shqipëri
Dy senatorë amerikanë vizitojnë Shqipërinë, Begaj: Normalizimi i marrëdhënieve Kosovë-Serbi, ndikim shumë pozitiv për sigurinë e rajonit

Dy senatorë amerikanë vizitojnë Shqipërinë, Begaj: Normalizimi i marrëdhënieve Kosovë-Serbi, ndikim shumë pozitiv për sigurinë e rajonit

Shqipëri
Voton Presidenti Begaj: Këto votime nuk janë të partive politike, janë të qytetarëve

Voton Presidenti Begaj: Këto votime nuk janë të partive politike, janë të qytetarëve

Shqipëri
Begaj mesazh për 14 majin: Votoni e sigurohuni që do të dëgjoheni nesër e ditët në vijim

Begaj mesazh për 14 majin: Votoni e sigurohuni që do të dëgjoheni nesër e ditët në vijim

Shqipëri
Presidenti Begaj pret homologun polak: Polonia ka dhënë kontribut për paqen dhe stabilitetin në rajon

Presidenti Begaj pret homologun polak: Polonia ka dhënë kontribut për paqen dhe stabilitetin në rajon

Shqipëri
110-vjetori i krijimit të Gjykatës së Lartë në Shqipëri, Presidenti Begaj: Ka një kontribut të pazëvendësueshëm

110-vjetori i krijimit të Gjykatës së Lartë në Shqipëri, Presidenti Begaj: Ka një kontribut të pazëvendësueshëm

Shqipëri
Presidenti Begaj pret Këshillin e Ambasadorëve Amerikanë: Dialogu Kosovë-Serbi, e vetmja alternativë për njohje të ndërsjellë

Presidenti Begaj pret Këshillin e Ambasadorëve Amerikanë: Dialogu Kosovë-Serbi, e vetmja alternativë për njohje të ndërsjellë

Shqipëri
Presidenti i Shqipërisë do të marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të mbretit Charles III

Presidenti i Shqipërisë do të marrë pjesë në ceremoninë e kurorëzimit të mbretit Charles III

Shqipëri
Presidenti Kroat: Shqipëria duhet të ishte në një stad shumë më të lartë integrimi në raport me BE-në

Presidenti Kroat: Shqipëria duhet të ishte në një stad shumë më të lartë integrimi në raport me BE-në

Shqipëri
Tritoli në Vaun e Dejës, reagon presidenti Begaj: Autorët të vihen para ligjit

Tritoli në Vaun e Dejës, reagon presidenti Begaj: Autorët të vihen para ligjit

Shqipëri
Rama prezanton Hysenin si drejtuese e Shërbimit Informativ të Shtetit

Rama prezanton Hysenin si drejtuese e Shërbimit Informativ të Shtetit

Shqipëri
Vlora Hyseni në krye të Shërbimit Informativ të Shtetit

Vlora Hyseni në krye të Shërbimit Informativ të Shtetit

Shqipëri
Begaj pret presidentin e Austrisë: Mirënjohje për mbështetjen në rrugëtimin drejt BE-së

Begaj pret presidentin e Austrisë: Mirënjohje për mbështetjen në rrugëtimin drejt BE-së

Shqipëri
Presidenti i Shqipërisë kërkon njohjen e shtetit të Kosovës nga Vatikani

Presidenti i Shqipërisë kërkon njohjen e shtetit të Kosovës nga Vatikani

Shqipëri
Rama propozon ish-zëvendësdrejtoreshën e AKI-së në Kosovë si drejtuese të Shërbimit Informativ në Shqipëri

Rama propozon ish-zëvendësdrejtoreshën e AKI-së në Kosovë si drejtuese të Shërbimit Informativ në Shqipëri

Shqipëri
Marrëveshja Prishtinë-Beograd, Stoltenberg: Mundësi historike me përfitim për të gjithë rajonin, mirëpresim qasjen konstruktive

Marrëveshja Prishtinë-Beograd, Stoltenberg: Mundësi historike me përfitim për të gjithë rajonin, mirëpresim qasjen konstruktive

Shqipëri
579-vjetori i Beslidhjes së Lezhës, Presidenti Begaj: Një nga faqet më të rëndësishme të historisë sonë

579-vjetori i Beslidhjes së Lezhës, Presidenti Begaj: Një nga faqet më të rëndësishme të historisë sonë

Shqipëri
Përplasja e trenave në Greqi, reagojnë krerët e shtetit në Shqipëri

Përplasja e trenave në Greqi, reagojnë krerët e shtetit në Shqipëri

Shqipëri
Tërmeti i fuqishëm në Turqi, reagon Presidenti Begaj

Tërmeti i fuqishëm në Turqi, reagon Presidenti Begaj

Shqipëri
Zbardhet fjalimi i Presidentit Begaj në mbledhjen me dyer të mbyllura të Këshillit të Sigurisë

Zbardhet fjalimi i Presidentit Begaj në mbledhjen me dyer të mbyllura të Këshillit të Sigurisë

Shqipëri
Rama takon Presidentin Begaj, diskutojnë për Këshillin e Sigurisë Kombëtare dhe ndërrimet e ambasadorëve

Rama takon Presidentin Begaj, diskutojnë për Këshillin e Sigurisë Kombëtare dhe ndërrimet e ambasadorëve

Shqipëri