LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Moldavisë

106 Artikuj

Bëhet virale festa e çmendur e Sylvinhos me tifozët, pas kualifikimit të Shqipërisë në Euro 2024

Bëhet virale festa e çmendur e Sylvinhos me tifozët, pas kualifikimit të Shqipërisë në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
“Gjermania o mor’ vllazën nuk është si përpara”, festa e futbollistëve kuq e zi vazhdoi edhe në aeroport

“Gjermania o mor’ vllazën nuk është si përpara”, festa e futbollistëve kuq e zi vazhdoi edhe në aeroport

Kombëtarja e Shqipërisë
Moldavi 1-1 Shqipëri: Çfarë ndodhi para, gjatë dhe pas ndeshjes që siguroi Kampionatin Evropian

Moldavi 1-1 Shqipëri: Çfarë ndodhi para, gjatë dhe pas ndeshjes që siguroi Kampionatin Evropian

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria kërkon të sigurojë sot kualifikimin në ndeshjen ndaj Moldavisë

Shqipëria kërkon të sigurojë sot kualifikimin në ndeshjen ndaj Moldavisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Rama viziton ekipin kombëtar para ndeshjes me Moldavinë

Rama viziton ekipin kombëtar para ndeshjes me Moldavinë

Kombëtarja e Shqipërisë
Finalet e muajit nëntor, Hysaj: Moldavia, skuadër e fortë, duhet ta menaxhojmë mirë

Finalet e muajit nëntor, Hysaj: Moldavia, skuadër e fortë, duhet ta menaxhojmë mirë

Kombëtarja e Shqipërisë
Sylvinho publikon listën e lojtarëve të ftuar për dy “finalet” kualifikuese për Euro 2024, nuk mungojnë befasitë

Sylvinho publikon listën e lojtarëve të ftuar për dy “finalet” kualifikuese për Euro 2024, nuk mungojnë befasitë

Kombëtarja e Shqipërisë
Situata e grupit të Shqipërisë, kuqezinjtë lider dhe drejt Euro 2024

Situata e grupit të Shqipërisë, kuqezinjtë lider dhe drejt Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Kapiteni Hysaj vlerëson lojën e Shqipërisë dhe punën e përzgjedhësit Sylvinho

Kapiteni Hysaj vlerëson lojën e Shqipërisë dhe punën e përzgjedhësit Sylvinho

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëri 2-0 Moldavi, notat e lojtarëve: Bajrami, Ismajli e Ramadani më të mirët

Shqipëri 2-0 Moldavi, notat e lojtarëve: Bajrami, Ismajli e Ramadani më të mirët

Kombëtarja e Shqipërisë
Fitore komode e Shqipërisë ndaj Moldavisë, Asani dhe Bajrami shënojnë golat

Fitore komode e Shqipërisë ndaj Moldavisë, Asani dhe Bajrami shënojnë golat

Kombëtarja e Shqipërisë
Radha e Nedim Bajramit, Shqipëria shton epërsinë

Radha e Nedim Bajramit, Shqipëria shton epërsinë

Kombëtarja e Shqipërisë
Super gol i Jasir Asanit, Shqipëria në epërsi ndaj Moldavisë

Super gol i Jasir Asanit, Shqipëria në epërsi ndaj Moldavisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëri – Moldavi, mbyllen baras 45 minutat e para

Shqipëri – Moldavi, mbyllen baras 45 minutat e para

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacionet zyrtare, Shqipëri –Moldavi: Sylvinho me 11-she totalisht sulmuese

Formacionet zyrtare, Shqipëri –Moldavi: Sylvinho me 11-she totalisht sulmuese

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacioni i mundshëm i Shqipërisë kundër Moldavisë

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë kundër Moldavisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Dita e ndeshjes – Shqipëria kërkon fitoren ndaj Moldavisë

Dita e ndeshjes – Shqipëria kërkon fitoren ndaj Moldavisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria zhvillon seancën e dytë para kualifikueseve për ‘Euro 2024’, Cikalleshi i bashkohet stërvitjes

Shqipëria zhvillon seancën e dytë para kualifikueseve për ‘Euro 2024’, Cikalleshi i bashkohet stërvitjes

Kombëtarja e Shqipërisë
Kualifikueset e Euro 2024, Shqipëria nis grumbullimin për dy ndeshjet zyrtare të qershorit

Kualifikueset e Euro 2024, Shqipëria nis grumbullimin për dy ndeshjet zyrtare të qershorit

Kombëtarja e Shqipërisë
Publikohet kalendari, Shqipëria e nis me më të fortin e grupit ndeshjet kualifikuese për në “Euro 2024”

Publikohet kalendari, Shqipëria e nis me më të fortin e grupit ndeshjet kualifikuese për në “Euro 2024”

Kombëtarja e Shqipërisë
Kundërshtarët e Shqipërisë në Grupin E për rrugën drejt Euro 2024

Kundërshtarët e Shqipërisë në Grupin E për rrugën drejt Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Lëndimi i Amir Rrahmanit mund të jetë i rëndë

Lëndimi i Amir Rrahmanit mund të jetë i rëndë

Përfaqësuesja e Kosovës
Valon Berisha: Fitore e rëndësishme për gjithë Kosovën

Valon Berisha: Fitore e rëndësishme për gjithë Kosovën

Përfaqësuesja e Kosovës
Herolind Shala: Fitore shumë e rëndësishme, na kthen entuziazmin dhe moralin

Herolind Shala: Fitore shumë e rëndësishme, na kthen entuziazmin dhe moralin

Përfaqësuesja e Kosovës