LAJMI I FUNDIT:

opozita shqiptare

12 Artikuj

Berisha kërkon komision hetimor për zgjedhjet lokale, akuzon PS-në: Sollën bandat nga Dubai

Berisha kërkon komision hetimor për zgjedhjet lokale, akuzon PS-në: Sollën bandat nga Dubai

Shqipëri
Rama sulmon opozitën në rusisht, i bën thirrje drejtësisë për hetimin e financimeve ruse

Rama sulmon opozitën në rusisht, i bën thirrje drejtësisë për hetimin e financimeve ruse

Shqipëri
Berisha shprehet optimist për fitoren e opozitës në zgjedhje, akuzon Alibeajn si të kontrolluar nga Rama

Berisha shprehet optimist për fitoren e opozitës në zgjedhje, akuzon Alibeajn si të kontrolluar nga Rama

Shqipëri
Kaos në Kuvendin e Shqipërisë, opozita bllokon foltoren dhe kërkon Ramën, ndërkohë që kalohen në votim çështjet e ditës

Kaos në Kuvendin e Shqipërisë, opozita bllokon foltoren dhe kërkon Ramën, ndërkohë që kalohen në votim çështjet e ditës

Shqipëri
Opozita kërkon interpelancë për çështjen McGonigal, Rama nuk shkon në Kuvend por reagon në rrjetet sociale

Opozita kërkon interpelancë për çështjen McGonigal, Rama nuk shkon në Kuvend por reagon në rrjetet sociale

Shqipëri
Akuza për lidhje me ish-zyrtarin e arrestuar të FBI-së, Rama: Ky mal i madh mbarsur me fantazi dhe ligësi, do të pjellë edhe më pak se një mi

Akuza për lidhje me ish-zyrtarin e arrestuar të FBI-së, Rama: Ky mal i madh mbarsur me fantazi dhe ligësi, do të pjellë edhe më pak se një mi

Shqipëri
Akuzat e opozitës për portin e Durrësit, Rama: Sulmi haxhiqamilist i Aleancës së Rublave

Akuzat e opozitës për portin e Durrësit, Rama: Sulmi haxhiqamilist i Aleancës së Rublave

Shqipëri
Rama sulmon opozitën: E djathta e rublave në harmoni të plotë me Putinin

Rama sulmon opozitën: E djathta e rublave në harmoni të plotë me Putinin

Shqipëri
Zgjedhjet lokale në Shqipëri, Meta: Opozita duhet të dalë me kandidatë të përbashkët

Zgjedhjet lokale në Shqipëri, Meta: Opozita duhet të dalë me kandidatë të përbashkët

Shqipëri
Berisha: Nuk rezulton asnjë lloj rivaliteti me Metën për drejtimin e opozitës

Berisha: Nuk rezulton asnjë lloj rivaliteti me Metën për drejtimin e opozitës

Shqipëri
Bashkitë e opozitës, letër KQZ: Hiqni materialet zgjedhore ose do t’i asgjësojmë

Bashkitë e opozitës, letër KQZ: Hiqni materialet zgjedhore ose do t’i asgjësojmë

Shqipëri
Rama: Opozita në panik për shkak të reformave në drejtësi

Rama: Opozita në panik për shkak të reformave në drejtësi

Shqipëri