LAJMI I FUNDIT:
Matteo Darmian

Matteo Darmian

130 Artikuj

Interi njofton se Matteo Darmian ka vazhduar kontratën

Interi njofton se Matteo Darmian ka vazhduar kontratën

Serie A
Interi kalon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, goli i Darmian vendos ndeshjen

Interi kalon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, goli i Darmian vendos ndeshjen

Serie A
Darmian: Largimi nga Unitedi ishte vendim i duhur

Darmian: Largimi nga Unitedi ishte vendim i duhur

Serie A
Darmian: Conte trajner më mirë se Van Gaal dhe Mourinho

Darmian: Conte trajner më mirë se Van Gaal dhe Mourinho

Serie A
Interi rrugëton sigurt drejt titullit pas fitores ndaj Veronas

Interi rrugëton sigurt drejt titullit pas fitores ndaj Veronas

Serie A
Interi i pandalshëm, vjen fitorja e 11-të radhazi

Interi i pandalshëm, vjen fitorja e 11-të radhazi

Serie A
Vazhdon shkëlqimi i Interit në Serie A – Nerazzurët fitojnë bindshëm ndaj Genoas

Vazhdon shkëlqimi i Interit në Serie A – Nerazzurët fitojnë bindshëm ndaj Genoas

Serie A
Interi kompleton tri transferime afatgjate

Interi kompleton tri transferime afatgjate

Serie A
Roma 2-2 Inter, notat e lojtarëve

Roma 2-2 Inter, notat e lojtarëve

Serie A
Interi fiton përballjen dramatike ndaj Gladbachut – mbanë gjallë shpresat për kalimin e grupit

Interi fiton përballjen dramatike ndaj Gladbachut – mbanë gjallë shpresat për kalimin e grupit

Liga e Kampionëve
Zyrtare: Darmian huazohet te Interi

Zyrtare: Darmian huazohet te Interi

Serie A
Darmian këtë javë iu nënshtrohet testeve mjekësore te Interi

Darmian këtë javë iu nënshtrohet testeve mjekësore te Interi

Serie A
Interi kompleton tri transferime në javën e ardhshme

Interi kompleton tri transferime në javën e ardhshme

Serie A
Darmian afër transferimit te Interi

Darmian afër transferimit te Interi

Serie A
Darmian: Pogbas i intereson për Manchester Unitedin

Darmian: Pogbas i intereson për Manchester Unitedin

Premier League
Darmian: Rashford mund të arrijë nivelin e Mbappes dhe të fitojë Topin e Artë

Darmian: Rashford mund të arrijë nivelin e Mbappes dhe të fitojë Topin e Artë

Ndërkombëtare
Tifozët e Manchester Unitedit zgjedhin transferimet më të mira që nga largimi i Sir Alex Fergusonit – Nga Mata tek Pogba e Falcao

Tifozët e Manchester Unitedit zgjedhin transferimet më të mira që nga largimi i Sir Alex Fergusonit – Nga Mata tek Pogba e Falcao

Premier League
Darmian te Interi nëse Godin largohet

Darmian te Interi nëse Godin largohet

Serie A
Notat e lojtarëve: Parma 0-1 Milan, Calhanouglu më i miri

Notat e lojtarëve: Parma 0-1 Milan, Calhanouglu më i miri

Serie A
Interi synon transferimin e Darmianit në janar

Interi synon transferimin e Darmianit në janar

Serie A
Zyrtarizimet që mund t’iu kenë ikur në ditën e fundit të afatit kalimtar të verës

Zyrtarizimet që mund t’iu kenë ikur në ditën e fundit të afatit kalimtar të verës

Ndërkombëtare
Darmian arrin marrëveshje me Parman, pritet zyrtarizimi

Darmian arrin marrëveshje me Parman, pritet zyrtarizimi

Serie A
Katër skuadra italiane në garë për Darmianin, mbrojtësi pritet të rikthehet në Serie A

Katër skuadra italiane në garë për Darmianin, mbrojtësi pritet të rikthehet në Serie A

Serie A
Interi arrin marrëveshje për Darmian

Interi arrin marrëveshje për Darmian

Serie A