LAJMI I FUNDIT:
Marcos Rojo

Marcos Rojo

59 Artikuj

Info

Marcos Rojo është lojtar argjentinas i lindur më 20 mars të vitit 1990.

Rojo e kishte ofenduar rëndë Solskjaerin shkaku i Maguirres: Falë zotit nuk po luan më

Rojo e kishte ofenduar rëndë Solskjaerin shkaku i Maguirres: Falë zotit nuk po luan më

Premier League
Spektakël në derbin e madh argjentinas Boca – River: Gol fantastik, festë e çmendur, shumë kartonë dhe ndërhyrje horror nga Marcos Rojo

Spektakël në derbin e madh argjentinas Boca – River: Gol fantastik, festë e çmendur, shumë kartonë dhe ndërhyrje horror nga Marcos Rojo

Ndërkombëtare
Marcos Rojo befason me tatuazhin e portretit të Maradonas duke pozuar si Fidel Castro

Marcos Rojo befason me tatuazhin e portretit të Maradonas duke pozuar si Fidel Castro

Ndërkombëtare
Van Dijk, Maguire, Mustafi: Sa fitojnë në javë mbrojtësit të Ligës Premier?

Van Dijk, Maguire, Mustafi: Sa fitojnë në javë mbrojtësit të Ligës Premier?

Premier League
Sancho, Grealish dhe lojtarët në listën e dëshirave të Solskjaer – formacioni i mundshëm i Unitedit në sezonin e ri

Sancho, Grealish dhe lojtarët në listën e dëshirave të Solskjaer – formacioni i mundshëm i Unitedit në sezonin e ri

Premier League
Unitedi shpreson që Boca dhe Estudiantes të konkurrojnë për Marcos Rojon

Unitedi shpreson që Boca dhe Estudiantes të konkurrojnë për Marcos Rojon

Premier League
Revolucion në mbrojtjen e Man Utd, Solskjaer ia tregon derën e largimit tre mbrojtësve

Revolucion në mbrojtjen e Man Utd, Solskjaer ia tregon derën e largimit tre mbrojtësve

Premier League
Solskjaer nuk i do, tre mbrojtës e kanë largimin e sigurt nga Unitedi

Solskjaer nuk i do, tre mbrojtës e kanë largimin e sigurt nga Unitedi

Premier League
Unitedi kërkon një tjetër mbrojtës, pasi ekziston shqetësimi për formën e Lindelof

Unitedi kërkon një tjetër mbrojtës, pasi ekziston shqetësimi për formën e Lindelof

Premier League
Pogba, Lingard dhe tre lojtarë të tjerë, në listën e largimeve të Unitedit

Pogba, Lingard dhe tre lojtarë të tjerë, në listën e largimeve të Unitedit

Premier League
Roma synon transferimin e Marcos Rojos nga Manchesteri

Roma synon transferimin e Marcos Rojos nga Manchesteri

Serie A
Tifozët e Manchester Unitedit zgjedhin transferimet më të mira që nga largimi i Sir Alex Fergusonit – Nga Mata tek Pogba e Falcao

Tifozët e Manchester Unitedit zgjedhin transferimet më të mira që nga largimi i Sir Alex Fergusonit – Nga Mata tek Pogba e Falcao

Premier League
Sportingi i kthen përgjigje Unitedit për Fernandes, Djajt e Kuq duhet ta përfshijnë në ofertë edhe mbrojtësin Rojo

Sportingi i kthen përgjigje Unitedit për Fernandes, Djajt e Kuq duhet ta përfshijnë në ofertë edhe mbrojtësin Rojo

Premier League
Rojo i gatshëm të largohet nga Manchester United?

Rojo i gatshëm të largohet nga Manchester United?

Premier League
Marcos Rojo objektiv i Romës për mbrojtjen

Marcos Rojo objektiv i Romës për mbrojtjen

Serie A
Shpenzimet e mëdha të Unitedit për fazën e mbrojtjes

Shpenzimet e mëdha të Unitedit për fazën e mbrojtjes

Premier League
Arsyet përse Unitedi nuk arrin ta shesë Rojon

Arsyet përse Unitedi nuk arrin ta shesë Rojon

Premier League
Rojo po qëndron te Manchester Unitedi

Rojo po qëndron te Manchester Unitedi

Premier League
Revolucioni i Solskjaerit – shumë largime dhe pesë transferime të mëdha

Revolucioni i Solskjaerit – shumë largime dhe pesë transferime të mëdha

Premier League
Eksod te Unitedi, Solskjaer pritet t’i largojë gjashtë lojtarë në verë

Eksod te Unitedi, Solskjaer pritet t’i largojë gjashtë lojtarë në verë

Premier League
Pesë lojtarët e Unitedit që pritet të largohen gjatë verës

Pesë lojtarët e Unitedit që pritet të largohen gjatë verës

Premier League
Sanchez vuri bast me Rojon, fiton 20 mijë funte pas shkarkimit të Mourinhos

Sanchez vuri bast me Rojon, fiton 20 mijë funte pas shkarkimit të Mourinhos

Premier League
Mourinho vendos tre yje të Manchester Unitedit në treg, mund të largohen që në janar

Mourinho vendos tre yje të Manchester Unitedit në treg, mund të largohen që në janar

Premier League
Blerjet në Ligën Premier – Këto janë 10 goditjet që mund ta tronditin tregun anglez në 48 orët e fundit

Blerjet në Ligën Premier – Këto janë 10 goditjet që mund ta tronditin tregun anglez në 48 orët e fundit

Premier League