LAJMI I FUNDIT:

Kryeministri i Shqipërisë

304 Artikuj

Nis pastrimi dhe dezinfektimi në plazhin e Durrësit, Rama: Presim më shumë turistë se asnjë vit tjetër!

Nis pastrimi dhe dezinfektimi në plazhin e Durrësit, Rama: Presim më shumë turistë se asnjë vit tjetër!

Shqipëri
Debat në Kuvend për rritjen e pagave të deputetëve, Rama: Unë do të votoj kundër, por një votë kam

Debat në Kuvend për rritjen e pagave të deputetëve, Rama: Unë do të votoj kundër, por një votë kam

Shqipëri
Stërvitja “Defender 2023”, Rama: Shqipëria nuk ka qenë kurrë më lartë në nivelin e respektit ndërkombëtar

Stërvitja “Defender 2023”, Rama: Shqipëria nuk ka qenë kurrë më lartë në nivelin e respektit ndërkombëtar

Shqipëri
Zhvillohet sot “Defender Europe 2023”, Rama: Ngjarja më e rëndësishme ushtarake e vitit

Zhvillohet sot “Defender Europe 2023”, Rama: Ngjarja më e rëndësishme ushtarake e vitit

Shqipëri
Nga bukuritë e Valbonës deri tek sazet e jugut, Rama reagon për shkrimin në “The Guardian”: Të biesh në dashuri me Shqipërinë

Nga bukuritë e Valbonës deri tek sazet e jugut, Rama reagon për shkrimin në “The Guardian”: Të biesh në dashuri me Shqipërinë

Shqipëri
Përfundon restaurimi i mozaikut “Shqipëria” në fasadën e Muzeut Kombëtar

Përfundon restaurimi i mozaikut “Shqipëria” në fasadën e Muzeut Kombëtar

Shqipëri
PS mori shumicën dërmuese të bashkive në zgjedhjet vendore, reagon Rama: Faleminderit!

PS mori shumicën dërmuese të bashkive në zgjedhjet vendore, reagon Rama: Faleminderit!

Shqipëri
Voton Kryeministri Rama: Tani është momenti i qytetarëve të thonë fjalën e tyre

Voton Kryeministri Rama: Tani është momenti i qytetarëve të thonë fjalën e tyre

Shqipëri
Arrestimi i kandidatit të opozitës në Himarë, reagon Rama: I bëj thirrje të gjithëve të mos nxitohen me konkluzione politike

Arrestimi i kandidatit të opozitës në Himarë, reagon Rama: I bëj thirrje të gjithëve të mos nxitohen me konkluzione politike

Shqipëri
Pamja e re e Piramidës së Tiranës, një vend më shumë për t’u vizituar në kryeqytet

Pamja e re e Piramidës së Tiranës, një vend më shumë për t’u vizituar në kryeqytet

Shqipëri
Rama: Hekurudha Tiranë-Durrës përfundon në vitin 2024

Rama: Hekurudha Tiranë-Durrës përfundon në vitin 2024

Shqipëri
Masakra në Beograd, kryeministri Rama shpreh ngushëllimet për viktimat

Masakra në Beograd, kryeministri Rama shpreh ngushëllimet për viktimat

Shqipëri
Kryeministri Rama udhëton nesër drejt Greqisë, merr pjesë në Forumin e Delphi-t

Kryeministri Rama udhëton nesër drejt Greqisë, merr pjesë në Forumin e Delphi-t

Shqipëri
“Bukuroshja e Adriatikut” çel sezonin turistik në Durrës, sjell 134 turistë francezë

“Bukuroshja e Adriatikut” çel sezonin turistik në Durrës, sjell 134 turistë francezë

Shqipëri
Mbërrin anija me 2,200 turistë në Sarandë, Rama: 1 milion vizitorë të huaj në janar-mars

Mbërrin anija me 2,200 turistë në Sarandë, Rama: 1 milion vizitorë të huaj në janar-mars

Shqipëri
Rama flet pas operacionit: Faleminderit nga zemra kujtdo që është interesuar për shëndetin tim

Rama flet pas operacionit: Faleminderit nga zemra kujtdo që është interesuar për shëndetin tim

Shqipëri
Gjendja e Ramës pas ndërhyrjes kirurgjikale, flet mjeku i QSUT-së

Gjendja e Ramës pas ndërhyrjes kirurgjikale, flet mjeku i QSUT-së

Shqipëri
Rama iu nënshtrua ndërhyrjes kirurgjikale, kur mund të lërë spitalin kryeministri

Rama iu nënshtrua ndërhyrjes kirurgjikale, kur mund të lërë spitalin kryeministri

Shqipëri
Pas takimit me presidentin Begaj dhe Ramën, Escobar takon sot Alibeajn dhe Metën

Pas takimit me presidentin Begaj dhe Ramën, Escobar takon sot Alibeajn dhe Metën

Shqipëri
‘Këngë e hare’ në zyrën e Ramës, kërkon mendim për kolonën zanore të fushatës zgjedhore

‘Këngë e hare’ në zyrën e Ramës, kërkon mendim për kolonën zanore të fushatës zgjedhore

Shqipëri
Rama: Pagat e ushtarakëve shqiptarë do t’i rrisim drejt mesatares së NATO-s

Rama: Pagat e ushtarakëve shqiptarë do t’i rrisim drejt mesatares së NATO-s

Shqipëri
Qeveria shqiptare përgatit reformën për pagat, Rama: Paga mesatare rritet në 900 euro brenda një viti

Qeveria shqiptare përgatit reformën për pagat, Rama: Paga mesatare rritet në 900 euro brenda një viti

Shqipëri
Shtatë sportist elitar marrin gradën kolonel, Rama: Pagat e ushtarakëve shqiptar do të jenë të njëjta me mesataren e NATO-n

Shtatë sportist elitar marrin gradën kolonel, Rama: Pagat e ushtarakëve shqiptar do të jenë të njëjta me mesataren e NATO-n

Shqipëri
Rama prezanton Hysenin si drejtuese e Shërbimit Informativ të Shtetit

Rama prezanton Hysenin si drejtuese e Shërbimit Informativ të Shtetit

Shqipëri