LAJMI I FUNDIT:

Istanbulspor

25 Artikuj

Klubi i tij u tërhoq nga garat, Valmir Veliu shkon në huazim te kolonia shqiptare e Istanbulspor

Klubi i tij u tërhoq nga garat, Valmir Veliu shkon në huazim te kolonia shqiptare e Istanbulspor

Ligat tjera
Istanbulspori merr fitore të madhe, Ethemi shënon sërish – Rroca e Loshaj me asistimet e para

Istanbulspori merr fitore të madhe, Ethemi shënon sërish – Rroca e Loshaj me asistimet e para

Ndërkombëtare
Zyrtare: Florian Loshaj transferohet te Istanbulspori

Zyrtare: Florian Loshaj transferohet te Istanbulspori

Ndërkombëtare
Valon Ethemi vazhdon shkëlqimin në Turqi, realizon golin e tetë sezonal

Valon Ethemi vazhdon shkëlqimin në Turqi, realizon golin e tetë sezonal

Ndërkombëtare
Jetmir Topalli shënon ndaj Fenerbahces, por nuk i mjafton Istanbulsporit

Jetmir Topalli shënon ndaj Fenerbahces, por nuk i mjafton Istanbulsporit

Ligat tjera
Topalli dhe Rroca shënojnë gola në Kupën e Turqisë

Topalli dhe Rroca shënojnë gola në Kupën e Turqisë

Ndërkombëtare
Jetmir Topalli vazhdon shkëlqimin në Turqi, gol e asistim për Istanbulsporin

Jetmir Topalli vazhdon shkëlqimin në Turqi, gol e asistim për Istanbulsporin

Ndërkombëtare
Në dy raste pothuajse të njëjta, Jetmir Topalli dërrmoi mbrojtjen e Fenerbahces

Në dy raste pothuajse të njëjta, Jetmir Topalli dërrmoi mbrojtjen e Fenerbahces

Ligat tjera
Lenjani dhe E’themi në formacionin e javës në Superligën e Turqisë

Lenjani dhe E’themi në formacionin e javës në Superligën e Turqisë

Ligat tjera
Pirlo rrezikon shkarkimin pas humbjes me golat e futbollistëve shqiptarë

Pirlo rrezikon shkarkimin pas humbjes me golat e futbollistëve shqiptarë

Ligat tjera
Jetmir Topalli, heroi i Istanbulspor në fitoren ndaj Karagumruk

Jetmir Topalli, heroi i Istanbulspor në fitoren ndaj Karagumruk

Ligat tjera
Topalli: E prisja ftesën e Kosovës, jam i dëshpëruar

Topalli: E prisja ftesën e Kosovës, jam i dëshpëruar

Përfaqësuesja e Kosovës
Shqiptarët pushtojnë Superligën e Turqisë në futboll – plot 17 prej tyre luajnë në 10 skuadra elitare

Shqiptarët pushtojnë Superligën e Turqisë në futboll – plot 17 prej tyre luajnë në 10 skuadra elitare

Romak Zeqiri
Vazhdon shkëlqimi i Valon Ethemit, shënon edhe ndaj Sivassporit

Vazhdon shkëlqimi i Valon Ethemit, shënon edhe ndaj Sivassporit

Ligat tjera
Istanbulspor merr fitoren e parë në kampionat – Valon Ethemi shënon golin e fitores, Topalli luan gjithë ndeshjen

Istanbulspor merr fitoren e parë në kampionat – Valon Ethemi shënon golin e fitores, Topalli luan gjithë ndeshjen

Ligat tjera
 Zyrtare: Sidrit Guri kalon te Istanbulspor

 Zyrtare: Sidrit Guri kalon te Istanbulspor

Ligat tjera
Istanbulspori i katër shqiptarëve rikthehet në Superligën e Turqisë pas 17 viteve

Istanbulspori i katër shqiptarëve rikthehet në Superligën e Turqisë pas 17 viteve

Ndërkombëtare
Topalli vazhdon me formë fantastike, Istanbulspori drejt Superligës së Turqisë

Topalli vazhdon me formë fantastike, Istanbulspori drejt Superligës së Turqisë

Ndërkombëtare
Jetmir Topalli vazhdon me super formë te Istanbulspori, realizon dy gola ndaj Menemensporit

Jetmir Topalli vazhdon me super formë te Istanbulspori, realizon dy gola ndaj Menemensporit

Ligat tjera
Jetmir Topalli shënoi supergol në fitoren e Istanbulsporit ndaj Bursasporit

Jetmir Topalli shënoi supergol në fitoren e Istanbulsporit ndaj Bursasporit

Ligat tjera
Topalli dhe E’themi shënojnë gola për Istanbulspor, por ndeshja ndërpritet në pjesën e dytë shkaku i mjegullës

Topalli dhe E’themi shënojnë gola për Istanbulspor, por ndeshja ndërpritet në pjesën e dytë shkaku i mjegullës

Ligat tjera
Zyrtare: Jetmir Topalli ndahet me Yeni Malatyasporin, kalon te Istanbulspor

Zyrtare: Jetmir Topalli ndahet me Yeni Malatyasporin, kalon te Istanbulspor

Ligat tjera
Vlerësimet për futbollistët nga gjitha shtetet evropiane: Zymer Bytyqi më i miri nga Kosova, në një listë me emra si De Bruyne, Fernandes e Kimmich

Vlerësimet për futbollistët nga gjitha shtetet evropiane: Zymer Bytyqi më i miri nga Kosova, në një listë me emra si De Bruyne, Fernandes e Kimmich

Ndërkombëtare
Zyrtare: Valon E’themi bashkohet me Istanbulspor, tani janë tre shqiptarë në skuadrën turke

Zyrtare: Valon E’themi bashkohet me Istanbulspor, tani janë tre shqiptarë në skuadrën turke

Ligat tjera