LAJMI I FUNDIT:

Hamburg

174 Artikuj

Lajm i mirë për mërgimtarët nga Zvicra dhe Gjermania që planifikojnë të vijnë në Kosovë

Lajm i mirë për mërgimtarët nga Zvicra dhe Gjermania që planifikojnë të vijnë në Kosovë

Eurokoha
Kurti viziton konsullatën në Hamburg: Ndërrimi i objektit, dëshmi e angazhimit të Qeverisë për të mbrojtur imazhin e Republikës në botë

Kurti viziton konsullatën në Hamburg: Ndërrimi i objektit, dëshmi e angazhimit të Qeverisë për të mbrojtur imazhin e Republikës në botë

Kosovë
Kurti viziton Portin e Hamburgut, i kërkon Gjermanisë skanerë me rreze X për ta rritur sigurinë në kufijtë e Kosovës

Kurti viziton Portin e Hamburgut, i kërkon Gjermanisë skanerë me rreze X për ta rritur sigurinë në kufijtë e Kosovës

Kosovë
Përforcimi i sigurisë në kufi, Kurti viziton portin e Hamburgut

Përforcimi i sigurisë në kufi, Kurti viziton portin e Hamburgut

Kosovë
Kurti takon bashkatdhetarët në Hamburg, diskuton për zhvillimet në Kosovë dhe mbështetjen për diasporën

Kurti takon bashkatdhetarët në Hamburg, diskuton për zhvillimet në Kosovë dhe mbështetjen për diasporën

Kosovë
Hamburgu vendos ndalimin e hixhabit dhe burkës në shkolla

Hamburgu vendos ndalimin e hixhabit dhe burkës në shkolla

Evropa
Trajnerët spanjollë kthehen në trend në Bundesligë – klubet gjermane kthejnë kokën nga Raul

Trajnerët spanjollë kthehen në trend në Bundesligë – klubet gjermane kthejnë kokën nga Raul

Bundesliga
Nga 26 Qershori, PrishtinaTicket shton dhe një destinacion të ri!

Nga 26 Qershori, PrishtinaTicket shton dhe një destinacion të ri!

Marketing
Nga vendosja e drynave në portë te kërcënimi i pronarit të klubit me vdekje – ndeshja Hamburg-Hannover u ndërpre për 30 minuta shkaku i incidenteve

Nga vendosja e drynave në portë te kërcënimi i pronarit të klubit me vdekje – ndeshja Hamburg-Hannover u ndërpre për 30 minuta shkaku i incidenteve

Bundesliga
Protesta unike ndaj Federatës së Futbollit, tifozët e Herthas ndërprenë ndeshjen derbi duke e mbushur fushën me topa tenisi

Protesta unike ndaj Federatës së Futbollit, tifozët e Herthas ndërprenë ndeshjen derbi duke e mbushur fushën me topa tenisi

Bundesliga
Zjarr në spitalin e Hamburgut, vdesin të paktën katër pacientë

Zjarr në spitalin e Hamburgut, vdesin të paktën katër pacientë

Evropa
Autogol i çmendur në Gjermani – portieri i Hamburgut, Fernandes, në mënyrë të çuditshme e godet topin në rrjetën e tij  

Autogol i çmendur në Gjermani – portieri i Hamburgut, Fernandes, në mënyrë të çuditshme e godet topin në rrjetën e tij  

Bundesliga
Situatë kaotike në Hamburg, nxënësit e armatosur u futën në shkollë dhe kërcënuan me armë arsimtarin – forca të shumta rrethojnë objektin

Situatë kaotike në Hamburg, nxënësit e armatosur u futën në shkollë dhe kërcënuan me armë arsimtarin – forca të shumta rrethojnë objektin

Evropa
Doli nga vetura me të bijën dhe u dorëzua, policia e Hamburgut njofton se ka marrë fund kriza e pengmarrjes në aeroport

Doli nga vetura me të bijën dhe u dorëzua, policia e Hamburgut njofton se ka marrë fund kriza e pengmarrjes në aeroport

Evropa
Babai i tre fëmijëve të mitur, kush është shqiptari në gjendje kome pas aksidentit në Hamburg të Gjermanisë

Babai i tre fëmijëve të mitur, kush është shqiptari në gjendje kome pas aksidentit në Hamburg të Gjermanisë

Shqipëri
Shkon në katër numri i shqiptarëve që humbën jetën në një kantier ndërtimi në Gjermani

Shkon në katër numri i shqiptarëve që humbën jetën në një kantier ndërtimi në Gjermani

Kosovë
Shembja e skeleve në një objekt ndërtimi në Hamburg – nuk ka asnjë shtetas të Kosovës të vdekur apo të lënduar

Shembja e skeleve në një objekt ndërtimi në Hamburg – nuk ka asnjë shtetas të Kosovës të vdekur apo të lënduar

Kosovë
Valon Zumberi po largohet nga Hamburgu, e ardhmja e tij mes Holandës ,Belgjikës dhe Zvicrës

Valon Zumberi po largohet nga Hamburgu, e ardhmja e tij mes Holandës ,Belgjikës dhe Zvicrës

Bundesliga
E motivon Armando Broja, rrëfehet Arlind Rexhepi, ‘shqiponja’ kuqezi e gjermanëve të Hamburg

E motivon Armando Broja, rrëfehet Arlind Rexhepi, ‘shqiponja’ kuqezi e gjermanëve të Hamburg

Kombëtarja e Shqipërisë
Festa e çmendur që u kthye në zhgënjim: Tifozët e Hamburgut festuan rikthimin në Bundesliga – por Heidenheimi ua ndali gëzimin

Festa e çmendur që u kthye në zhgënjim: Tifozët e Hamburgut festuan rikthimin në Bundesliga – por Heidenheimi ua ndali gëzimin

Bundesliga


mob5