LAJMI I FUNDIT:

Giovanni Simeone

49 Artikuj

Napoli fiton ndaj Romës dhe distancohet në krye

Napoli fiton ndaj Romës dhe distancohet në krye

Serie A
Napoli merr fitoren ndaj Milanit dhe kryeson kampionatin

Napoli merr fitoren ndaj Milanit dhe kryeson kampionatin

Serie A
Tatuazh të Ligës së Kampionëve dhe lot pas golit – Giovanni Simeone realizon ëndrrën

Tatuazh të Ligës së Kampionëve dhe lot pas golit – Giovanni Simeone realizon ëndrrën

Liga e Kampionëve
Pas ardhjes së Simeones, rrugës janë edhe Ndombele dhe Raspadori – si mund të rreshtohet Napoli në këtë edicion

Pas ardhjes së Simeones, rrugës janë edhe Ndombele dhe Raspadori – si mund të rreshtohet Napoli në këtë edicion

Serie A
Zyrtare: Simeone, lojtar i ri i Napolit

Zyrtare: Simeone, lojtar i ri i Napolit

Serie A
Opsionet për sulmin e Juves: Refuzohet shkëmbimi Kean-Muriel, Allegri nuk e do Icardin

Opsionet për sulmin e Juves: Refuzohet shkëmbimi Kean-Muriel, Allegri nuk e do Icardin

Serie A
Drejtuesit e Dortmundit do të udhëtojnë drejt Italisë për ta transferuar Giovanni Simeonen

Drejtuesit e Dortmundit do të udhëtojnë drejt Italisë për ta transferuar Giovanni Simeonen

Bundesliga
Arsenal po përgatitë ofertë zyrtare për transferimin e Giovanni Simeones

Arsenal po përgatitë ofertë zyrtare për transferimin e Giovanni Simeones

Serie A
Arsenali rivalizon Juventsin për Giovanni Simeonen

Arsenali rivalizon Juventsin për Giovanni Simeonen

Premier League
Juventusi dhe Arsenali duan transferimin e Simeones

Juventusi dhe Arsenali duan transferimin e Simeones

Ndërkombëtare
‘Cholito’ Simeone: Nofka tani nuk më shqetëson, pasi nuk jam më vetëm djali i Diegos

‘Cholito’ Simeone: Nofka tani nuk më shqetëson, pasi nuk jam më vetëm djali i Diegos

Serie A
IFFHS publikon listën me dhjetë trajnerët më të mirë të shekullit XXI – prin Jose Mourinho, mungojnë Zinedine Zidane e Jurgen Klopp

IFFHS publikon listën me dhjetë trajnerët më të mirë të shekullit XXI – prin Jose Mourinho, mungojnë Zinedine Zidane e Jurgen Klopp

Ndërkombëtare
Simeone kërkon transferimin e djalit të tij te Atletico

Simeone kërkon transferimin e djalit të tij te Atletico

Serie A
Milan 3-0 Cagliari, notat e lojtarëve

Milan 3-0 Cagliari, notat e lojtarëve

Serie A
Simeone ndihet krenar me golin e shënuar ndaj Buffonit

Simeone ndihet krenar me golin e shënuar ndaj Buffonit

Serie A
Cagliari fiton me rezultat bindës ndaj Juventusi

Cagliari fiton me rezultat bindës ndaj Juventusi

Serie A
Giovanni Simeone: Ëndërroj të luaj për Atletico Madridin, Higuain është modeli që ndjek

Giovanni Simeone: Ëndërroj të luaj për Atletico Madridin, Higuain është modeli që ndjek

Ndërkombëtare
Lotët e Simeones gjatë festës së golit ishin për Davide Astorin

Lotët e Simeones gjatë festës së golit ishin për Davide Astorin

Serie A
Edhe Barça e Tottenhami i futen garës për Giovanni Simeone

Edhe Barça e Tottenhami i futen garës për Giovanni Simeone

Serie A
Simeone: Djali im kurrë nën drejtimin tim

Simeone: Djali im kurrë nën drejtimin tim

La Liga
Pa Messin, pa probleme për Argjentinën – Simeone debuton me gol

Pa Messin, pa probleme për Argjentinën – Simeone debuton me gol

Përfaqësueset
Icardi, Martinez e Simeone duhet ta shfrytëzojnë rastin me Argjentinën

Icardi, Martinez e Simeone duhet ta shfrytëzojnë rastin me Argjentinën

Përfaqësueset
Argjentina nuk e fton Lionel Messin, u beson sulmuesve të Serie A

Argjentina nuk e fton Lionel Messin, u beson sulmuesve të Serie A

Serie A
E kërkon babai me ngulm te Atletico, por Fiorentina refuzon ofertën e lartë të spanjollëve për Simeonen

E kërkon babai me ngulm te Atletico, por Fiorentina refuzon ofertën e lartë të spanjollëve për Simeonen

Serie A