LAJMI I FUNDIT:

Foshnja e vdekur

21 Artikuj

Rasti i foshnjës së vdekur në Pejë, ish drejtori Haliti dhe menaxhmenti i Spitalit me deklarata ndryshme

Rasti i foshnjës së vdekur në Pejë, ish drejtori Haliti dhe menaxhmenti i Spitalit me deklarata ndryshme

Kosovë
Vdes foshnja dymuajshe në Prishtinë, policia heton rastin

Vdes foshnja dymuajshe në Prishtinë, policia heton rastin

Kronika e Zezë
Spitali i Pejës del me sqarim: Foshnja fatkeqësisht ka lindur e vdekur

Spitali i Pejës del me sqarim: Foshnja fatkeqësisht ka lindur e vdekur

Kosovë
Vrau foshnjën e saj, Gjykata e Shkodrës lë në burg 32-vjeçaren

Vrau foshnjën e saj, Gjykata e Shkodrës lë në burg 32-vjeçaren

Shqipëri
Skandali me foshnjën e vdekur në Pejë, reagon edhe drejtoresha e shkarkuar

Skandali me foshnjën e vdekur në Pejë, reagon edhe drejtoresha e shkarkuar

Kosovë
Drejtori i shkarkuar i Spitalit të Pejës: S’jam përgjegjës për rastin e foshnjës, ka ndërhyrje politike nga VV-ja

Drejtori i shkarkuar i Spitalit të Pejës: S’jam përgjegjës për rastin e foshnjës, ka ndërhyrje politike nga VV-ja

Kosovë
Rasti i rëndë i foshnjës së vdekur në Pejë, miratimi i Ligjit për Paga dhe deklarata e KFOR-it për barrikadat në veri – top lajmet e javës

Rasti i rëndë i foshnjës së vdekur në Pejë, miratimi i Ligjit për Paga dhe deklarata e KFOR-it për barrikadat në veri – top lajmet e javës

Besnike Salihu
Rasti i foshnjës së vdekur në Spitalin e Pejës, shkarkohen edhe dy drejtorë

Rasti i foshnjës së vdekur në Spitalin e Pejës, shkarkohen edhe dy drejtorë

Kosovë
Rasti i foshnjës së vdekur në Spitalin e Pejës, shkarkohet shefi dhe kryeinfermierja e Repartit të Gjinekologjisë

Rasti i foshnjës së vdekur në Spitalin e Pejës, shkarkohet shefi dhe kryeinfermierja e Repartit të Gjinekologjisë

Shëndetësi
Zemaj kërkon shkarkimin dhe dënimin e personave përgjegjës për rastin e foshnjës së vdekur në Spitalin e Pejës: Rasti është fshehur për tetë ditë

Zemaj kërkon shkarkimin dhe dënimin e personave përgjegjës për rastin e foshnjës së vdekur në Spitalin e Pejës: Rasti është fshehur për tetë ditë

Kosovë
“Ka dështuar zbatimi i detyrave dhe misionit” – rasti i foshnjës së vdekur në Pejë, lirimi nga detyra i kryeinspektorit dhe reagimi i PRAK-ut

“Ka dështuar zbatimi i detyrave dhe misionit” – rasti i foshnjës së vdekur në Pejë, lirimi nga detyra i kryeinspektorit dhe reagimi i PRAK-ut

Besnike Salihu
Rasti i foshnjës në Spitalin e Pejës, Kodra: Të gjithë personat e përfshirë duhet të dalin para drejtësisë

Rasti i foshnjës në Spitalin e Pejës, Kodra: Të gjithë personat e përfshirë duhet të dalin para drejtësisë

Shëndetësi
Rasti i foshnjës së vdekur në Spitalin e Pejës – Lirohet nga detyra kryeinspektori i Inspektoratit Shëndetësor

Rasti i foshnjës së vdekur në Spitalin e Pejës – Lirohet nga detyra kryeinspektori i Inspektoratit Shëndetësor

Shëndetësi
Rasti i foshnjës së vdekur në Spitalin e Pejës, LDK e bënë përgjegjës Kurtin – kërkon shkarkime

Rasti i foshnjës së vdekur në Spitalin e Pejës, LDK e bënë përgjegjës Kurtin – kërkon shkarkime

Kosovë
Avokati i Popullit: Kanë nisur hetimet për vrasjen e Hamide Magashit dhe rastin e foshnjës së vdekur në Spitalin e Pejës

Avokati i Popullit: Kanë nisur hetimet për vrasjen e Hamide Magashit dhe rastin e foshnjës së vdekur në Spitalin e Pejës

Kosovë
Rasti i rëndë në Pejë, Dreshaj: Përgjegjësia është te kryeministri

Rasti i rëndë në Pejë, Dreshaj: Përgjegjësia është te kryeministri

Kosovë
Shoqata e Pacientëve reagon për rastin në Pejë: Spitali dhe SHSKUK-ja të marrin përgjegjësi

Shoqata e Pacientëve reagon për rastin në Pejë: Spitali dhe SHSKUK-ja të marrin përgjegjësi

Kosovë
Rasti skandaloz në Spitalin e Pejës me foshnjën e vdekur – shtatë të suspenduar, kërkohet edhe dorëheqja e Kurtit

Rasti skandaloz në Spitalin e Pejës me foshnjën e vdekur – shtatë të suspenduar, kërkohet edhe dorëheqja e Kurtit

Jehona Hulaj
Kush janë punonjësit që u suspenduan në Spitalin e Pejës lidhur me rastin e foshnjës së vdekur

Kush janë punonjësit që u suspenduan në Spitalin e Pejës lidhur me rastin e foshnjës së vdekur

Kosovë
Rasti i foshnjës së vdekur në Spitalin e Pejës, suspendohen 7 punonjës

Rasti i foshnjës së vdekur në Spitalin e Pejës, suspendohen 7 punonjës

Kosovë
Foshnja e vdekur dyshohet se u fut në rrobalarëse në Spitalin e Pejës – Prokuroria jep detaje

Foshnja e vdekur dyshohet se u fut në rrobalarëse në Spitalin e Pejës – Prokuroria jep detaje

Jehona Hulaj