LAJMI I FUNDIT:
Fabio Capello

Fabio Capello

116 Artikuj

Capello dhe Di Canio pajtohen për kundërshtarin më të mirë të Interit në finalen e Ligës së Kampionëve

Capello dhe Di Canio pajtohen për kundërshtarin më të mirë të Interit në finalen e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Capello: Intensiteti i Interit mund të krijojë probleme në finalen e Ligës së Kampionëve

Capello: Intensiteti i Interit mund të krijojë probleme në finalen e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Nëse largohet nga Real Madridi, Capello “i gjen” Ancelottit aventurën e re

Nëse largohet nga Real Madridi, Capello “i gjen” Ancelottit aventurën e re

La Liga
Gazetarja rrëfen momentin kur Capello e largoi nga fusha, sepse i ‘shpërqendronte futbollistët’ e Realit

Gazetarja rrëfen momentin kur Capello e largoi nga fusha, sepse i ‘shpërqendronte futbollistët’ e Realit

La Liga
Capello: Ronaldo ishte arrogant dhe i pavolitshëm për skuadrën në Botëror

Capello: Ronaldo ishte arrogant dhe i pavolitshëm për skuadrën në Botëror

Ndërkombëtare
Capello: Deschamps kishte të drejt me Benzeman

Capello: Deschamps kishte të drejt me Benzeman

Përfaqësueset
Capello thotë se ishte krenar që e shiti Ronaldon: Ishte i pamenaxhueshëm, vraponte pas grave dhe festave

Capello thotë se ishte krenar që e shiti Ronaldon: Ishte i pamenaxhueshëm, vraponte pas grave dhe festave

Driton Gajraku
Capello: Sulmi i Liverpoolit është më argëtuesi në Evropë

Capello: Sulmi i Liverpoolit është më argëtuesi në Evropë

Premier League
Capello ‘godet’ futbollin italian: Ka vite që imitojmë Guardiolan, duhet futboll si ai i Klopp

Capello ‘godet’ futbollin italian: Ka vite që imitojmë Guardiolan, duhet futboll si ai i Klopp

Serie A
Kritika të ashpra për Jose Murinhon – strategjia e tij e shkarkoi nga Tottenhami

Kritika të ashpra për Jose Murinhon – strategjia e tij e shkarkoi nga Tottenhami

Serie A
Fabio Capello propozon uljen e pagave për lojtarët e pavaksinuar kundër COVID-19

Fabio Capello propozon uljen e pagave për lojtarët e pavaksinuar kundër COVID-19

Serie A
Capello beson se Real Madridi nuk ka nevojë për Mbappen dhe zbulon pse Jorginho e meriton Topin e Artë

Capello beson se Real Madridi nuk ka nevojë për Mbappen dhe zbulon pse Jorginho e meriton Topin e Artë

Ndërkombëtare
Capello dhe Costacurta i dërgojnë paralajmërim Barcelonës pas humbjes nga Bayern Munichu

Capello dhe Costacurta i dërgojnë paralajmërim Barcelonës pas humbjes nga Bayern Munichu

Liga e Kampionëve
Capello flet për pikat e forta dhe të dobëta të Italisë dhe Anglisë para finales së Euro 2020

Capello flet për pikat e forta dhe të dobëta të Italisë dhe Anglisë para finales së Euro 2020

Përfaqësueset
Capello: Tuchel më meritori për suksesin e Chelseat, Guardiola gaboi gjithçka

Capello: Tuchel më meritori për suksesin e Chelseat, Guardiola gaboi gjithçka

Liga e Kampionëve
Nga Guardiola te Mourinho dhe Ferguson, mësoni se kush është menaxheri më i suksesshëm nga ‘top 10’ i Ligës së Kampionëve

Nga Guardiola te Mourinho dhe Ferguson, mësoni se kush është menaxheri më i suksesshëm nga ‘top 10’ i Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Capello me fjalë të mëdha për Benzeman: Kurrë nuk e kam parë të luajë si sot

Capello me fjalë të mëdha për Benzeman: Kurrë nuk e kam parë të luajë si sot

Liga e Kampionëve
Capello beson se Interi e ka fituar tashmë titullin, flet edhe për trajnerët vendor dhe të huaj

Capello beson se Interi e ka fituar tashmë titullin, flet edhe për trajnerët vendor dhe të huaj

Ndërkombëtare
Capello: Klubet e Serie A duhet ta falënderojnë Juven për Ronaldon, futbolli italian u bë i popullarizuar falë tij

Capello: Klubet e Serie A duhet ta falënderojnë Juven për Ronaldon, futbolli italian u bë i popullarizuar falë tij

Serie A
Capello: Inter tashmë e ka fituar titullin

Capello: Inter tashmë e ka fituar titullin

Serie A
Capello kritikon Juventusin e në veçanti Ronaldon pas eliminimit nga Porto

Capello kritikon Juventusin e në veçanti Ronaldon pas eliminimit nga Porto

Liga e Kampionëve
Capello: Messi do të qëndrojë në Barcelonë, nuk besoj që shkon te PSG

Capello: Messi do të qëndrojë në Barcelonë, nuk besoj që shkon te PSG

La Liga
Shpërtheu në lot pas fitores ndaj Liverpoolit, Hasenhuttl kritikohet nga Capello

Shpërtheu në lot pas fitores ndaj Liverpoolit, Hasenhuttl kritikohet nga Capello

Premier League
Capello: Do të shkëmbeja Paulo Dybalan me Harry Kanen

Capello: Do të shkëmbeja Paulo Dybalan me Harry Kanen

Serie A