LAJMI I FUNDIT:
Fabian Delph

Fabian Delph

11 Artikuj

Info

Fabian Delph është lojtar anglez i lindur më 21 nëntor të vitit 1989.

Tetë yjet e futbollit që janë të lirë dhe klubet e Ligës Premier mund t’i afrojnë në skuadrat e tyre, në listë edhe ish-yjet e Chelseat

Tetë yjet e futbollit që janë të lirë dhe klubet e Ligës Premier mund t’i afrojnë në skuadrat e tyre, në listë edhe ish-yjet e Chelseat

Premier League
Nuk ishte lider i skuadrës, por Fabian Delph bënte që zëri i tij të dëgjohej në zhveshtoren e Cityt

Nuk ishte lider i skuadrës, por Fabian Delph bënte që zëri i tij të dëgjohej në zhveshtoren e Cityt

Premier League
Nga Saul te Bellerin dhe Gnabry – Dhjetë futbollistët e njohur që janë veganë dhe arsyet e tyre

Nga Saul te Bellerin dhe Gnabry – Dhjetë futbollistët e njohur që janë veganë dhe arsyet e tyre

Shkumbin Pireva
Swansea 2-3 Man City: Notat e lojtarëve, Celina më i miri për vendasit në çerekfinalen e FA Cup

Swansea 2-3 Man City: Notat e lojtarëve, Celina më i miri për vendasit në çerekfinalen e FA Cup

Ndërkombëtare
Manchester City, klubi me më së shumti lojtarë në çerekfinale të Kupës së Botës

Manchester City, klubi me më së shumti lojtarë në çerekfinale të Kupës së Botës

Përfaqësueset
Formacioni më i mirë i vjeshtës në Ligën Premier, Manchester City dominon pothuajse të gjithë formacionin (Foto)

Formacioni më i mirë i vjeshtës në Ligën Premier, Manchester City dominon pothuajse të gjithë formacionin (Foto)

Premier League
Lëndimet dhe vonesat e lojtarëve të Ligës Premier për ndeshjet e fundjavës (Foto)

Lëndimet dhe vonesat e lojtarëve të Ligës Premier për ndeshjet e fundjavës (Foto)

Premier League
Man City vazhdon me fitore në Ligën Premier, shkatërron Crystal Palacen (Video)

Man City vazhdon me fitore në Ligën Premier, shkatërron Crystal Palacen (Video)

Premier League
City planifikon t’i fitojë 100 milionë funte nga 10 largime

City planifikon t’i fitojë 100 milionë funte nga 10 largime

Premier League
Delph shënon ndaj Steauas (Video)

Delph shënon ndaj Steauas (Video)

Liga e Kampionëve
Delph ‘ngrit’ në qiell Guardiolan

Delph ‘ngrit’ në qiell Guardiolan

Premier League