LAJMI I FUNDIT:

Erzen Breçani

10 Artikuj

Akuzohet për pjesëmarrje në grup kriminal, Erzen Breçani kërkon liri, pretendon se ka probleme me zemrën

Akuzohet për pjesëmarrje në grup kriminal, Erzen Breçani kërkon liri, pretendon se ka probleme me zemrën

Shqipëri
Nën akuzë për grup të strukturuar kriminal, Apeli i Posaçëm lë në burg Erzen Breçanin, Dedan Gjonin dhe dy tjerë

Nën akuzë për grup të strukturuar kriminal, Apeli i Posaçëm lë në burg Erzen Breçanin, Dedan Gjonin dhe dy tjerë

Shqipëri
SKY dhe të penduarit po zbulojnë lidhjet e disa strukturave të policisë shqiptare me krimin

SKY dhe të penduarit po zbulojnë lidhjet e disa strukturave të policisë shqiptare me krimin

Shqipëri
“I raft pika drogës, kur s’sheh nanën e smurë 5 minuta”, zbardhen përgjimet tjera të Erzen Breçanit me të birin

“I raft pika drogës, kur s’sheh nanën e smurë 5 minuta”, zbardhen përgjimet tjera të Erzen Breçanit me të birin

Shqipëri
“Bush, thonë djali i Erzenit punon me drogë. Premtove 1 vit u bënë 3”, zbardhen mesazhet e Breçanit për djalin Eralbin

“Bush, thonë djali i Erzenit punon me drogë. Premtove 1 vit u bënë 3”, zbardhen mesazhet e Breçanit për djalin Eralbin

Shqipëri
Hetimet e SPAK për lidhje të policisë me krimin, lihen në burg Erzen Breçani dhe tre të tjerë

Hetimet e SPAK për lidhje të policisë me krimin, lihen në burg Erzen Breçani dhe tre të tjerë

Shqipëri
Akuza për grup kriminal dhe trafik droge, Erzen Breçani dhe 3 të tjerë para gjykatës

Akuza për grup kriminal dhe trafik droge, Erzen Breçani dhe 3 të tjerë para gjykatës

Shqipëri
Fakte tronditëse nga hetimi i ish-drejtorit të policisë së Tiranës, ndihmonte vrasësin me pagesë Nuredin Dumani

Fakte tronditëse nga hetimi i ish-drejtorit të policisë së Tiranës, ndihmonte vrasësin me pagesë Nuredin Dumani

Shqipëri
Bisedat që “fundosën” shefin e policisë së Tiranës, kërkoi në Tims dy vëllezërit që do vriteshin

Bisedat që “fundosën” shefin e policisë së Tiranës, kërkoi në Tims dy vëllezërit që do vriteshin

Shqipëri
“Edhe kur paguajmë shtetin, kemi rrezik”, dosja me përgjimet: Si bashkëpunonte djali i Breçanit për trafikimin e kokainës nga Brazili

“Edhe kur paguajmë shtetin, kemi rrezik”, dosja me përgjimet: Si bashkëpunonte djali i Breçanit për trafikimin e kokainës nga Brazili

Shqipëri