LAJMI I FUNDIT:

Erjon Bogdani

14 Artikuj

Cikalleshi mund të synojë rekordin e Bogdanit

Cikalleshi mund të synojë rekordin e Bogdanit

Kombëtarja e Shqipërisë
Yjet bëhen bashkë për t’u kushtuar këngë mjekëve

Yjet bëhen bashkë për t’u kushtuar këngë mjekëve

Muzikë
Ndeshja e yjeve, ish-kampionë botërorë dhe evropianë në ‘Air Albania’

Ndeshja e yjeve, ish-kampionë botërorë dhe evropianë në ‘Air Albania’

Kombëtarja e Shqipërisë
Vetëm Bushi u mbijeton ndryshimit të trajnerëve të grupmoshave nga FSHF-ja

Vetëm Bushi u mbijeton ndryshimit të trajnerëve të grupmoshave nga FSHF-ja

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria U19 shpall listën për miqësoret ndaj Gjeorgjisë

Shqipëria U19 shpall listën për miqësoret ndaj Gjeorgjisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Armand Rada, talenti shqiptar i Interit ftohet nga Bogdani në skuadrën e Shqipërisë U-19

Armand Rada, talenti shqiptar i Interit ftohet nga Bogdani në skuadrën e Shqipërisë U-19

Kombëtarja e Shqipërisë
Bogdani: Panucci me eksperiencë, më bëhet qejfi që është te Shqipëria

Bogdani: Panucci me eksperiencë, më bëhet qejfi që është te Shqipëria

Kombëtarja e Shqipërisë
Bogdani: Panucci ka karakter, besoj se ka për të bërë më të mirën për Kombëtaren

Bogdani: Panucci ka karakter, besoj se ka për të bërë më të mirën për Kombëtaren

Kombëtarja e Shqipërisë
Bogdani: Shqipëria duhet të bëjë lojë më agresive

Bogdani: Shqipëria duhet të bëjë lojë më agresive

Kombëtarja e Shqipërisë
Bogdani: Hysaj ka bërë një sezon të madh

Bogdani: Hysaj ka bërë një sezon të madh

Serie A
Shqipëria zgjedh trajnerët e U-21 dhe U-19

Shqipëria zgjedh trajnerët e U-21 dhe U-19

Kombëtarja e Shqipërisë
Ish-sulmuesi shqiptar deklarohet në lidhje me hetimet në futbollin italian

Ish-sulmuesi shqiptar deklarohet në lidhje me hetimet në futbollin italian

Serie A
Hetime të reja në Itali ku përfshihen Interi dhe Juventusi, por edhe Moggi e Bogdani

Hetime të reja në Itali ku përfshihen Interi dhe Juventusi, por edhe Moggi e Bogdani

Serie A
Bogdani mohon grindjen mes Xhakës dhe De Biasit

Bogdani mohon grindjen mes Xhakës dhe De Biasit

Kombëtarja e Shqipërisë