LAJMI I FUNDIT:

Eddie Hearn

100 Artikuj

Promotori i Joshuas “përqesh” Wilderin pas humbjes: Ai ka prishur planet tona

Promotori i Joshuas “përqesh” Wilderin pas humbjes: Ai ka prishur planet tona

Boks
“Do të ishte një katastrofë” – Deontay Wilder me paralajmërim për Anthony Joshuan

“Do të ishte një katastrofë” – Deontay Wilder me paralajmërim për Anthony Joshuan

Boks
“Kafsha”, sfiduesi i detyrueshëm për Oleksandr Usyk – goditjet e tij janë të frikshme

“Kafsha”, sfiduesi i detyrueshëm për Oleksandr Usyk – goditjet e tij janë të frikshme

Boks
Joshua – Wilder: Dueli afër realizimit

Joshua – Wilder: Dueli afër realizimit

Boks
Atë që po e ëndërrojnë të gjithë të ndodhë në Arabinë Saudite – promovuesi më i madh i boksit zbulon detajet

Atë që po e ëndërrojnë të gjithë të ndodhë në Arabinë Saudite – promovuesi më i madh i boksit zbulon detajet

Boks
Hearn liston tre kundërshtarët e ardhshëm të Anthony Joshuas – para super meçit me Tyson Furyn

Hearn liston tre kundërshtarët e ardhshëm të Anthony Joshuas – para super meçit me Tyson Furyn

Boks
Këtë të shtunë Anthony Joshua rikthehet në ring, në rast se humbë – paralajmëron pensionimin

Këtë të shtunë Anthony Joshua rikthehet në ring, në rast se humbë – paralajmëron pensionimin

Boks
Anthony Joshua nuk trajtohet më “si Zot” përpara rikthimit në ring

Anthony Joshua nuk trajtohet më “si Zot” përpara rikthimit në ring

Boks
Hearn: Karriera e Joshuas do të marrë fund nëse humb në prill

Hearn: Karriera e Joshuas do të marrë fund nëse humb në prill

Boks
Viti 2023 premton spektakël: Anthony Joshua përballë Deontay Wilderit?

Viti 2023 premton spektakël: Anthony Joshua përballë Deontay Wilderit?

Boks
Anulohet lufta në mes të Joshuas dhe Furyt: Promovuesi Heran jep detajet

Anulohet lufta në mes të Joshuas dhe Furyt: Promovuesi Heran jep detajet

Boks
Fury – Joshua ende mund të ndodhë: Promovuesi Hearn ekspozon kampionin e WBC-së

Fury – Joshua ende mund të ndodhë: Promovuesi Hearn ekspozon kampionin e WBC-së

Boks
Tyson Fury i lodhur nga Anthony Joshua, i jep atij 48 orë për të nënshkruar kontratën

Tyson Fury i lodhur nga Anthony Joshua, i jep atij 48 orë për të nënshkruar kontratën

Boks
Zbulohet arsyeja pse Joshua hodhi rripat e Usykut nga ringu para fjalimit të tij

Zbulohet arsyeja pse Joshua hodhi rripat e Usykut nga ringu para fjalimit të tij

Boks
Pensionimi i Joshuas? Promovuesi i britanikut më në fund del me deklaratë

Pensionimi i Joshuas? Promovuesi i britanikut më në fund del me deklaratë

Boks
“Si e ke trupin?”, Hearn zbulon se Joshua u mundua ta mposht Usykin me ‘lojë fjalësh’ gjatë matjeve zyrtare

“Si e ke trupin?”, Hearn zbulon se Joshua u mundua ta mposht Usykin me ‘lojë fjalësh’ gjatë matjeve zyrtare

Boks
Si dhe kur mund të ndodhë lufta mes Joshuas dhe Wilderit

Si dhe kur mund të ndodhë lufta mes Joshuas dhe Wilderit

Boks
Hearn zbulon muajin se kur mund të përballen Joshua dhe Fury në super meçin e dekadës

Hearn zbulon muajin se kur mund të përballen Joshua dhe Fury në super meçin e dekadës

Boks
Eddie Hearn konfirmon ofertën që Joshua të tërhiqet dhe tregon qëndrimin e boksierit

Eddie Hearn konfirmon ofertën që Joshua të tërhiqet dhe tregon qëndrimin e boksierit

Boks
Joshua mund të pranojë 18 milionë euro për të lejuar meçin Fury-Usyk

Joshua mund të pranojë 18 milionë euro për të lejuar meçin Fury-Usyk

Boks
Joshua i ‘verbuar’ në rikthimin e titujve – por Hearn ndihet i shqetësuar nga stërvitja me shumë trajnerë

Joshua i ‘verbuar’ në rikthimin e titujve – por Hearn ndihet i shqetësuar nga stërvitja me shumë trajnerë

Boks
Hearn beson se Chisora mund të mposhtë Wilderin, por vetëm në një rast

Hearn beson se Chisora mund të mposhtë Wilderin, por vetëm në një rast

Boks
Kush do të jetë sfiduesi i radhës për Tyson – promovuesi i Joshuas preferon Whyte, babai i Furyt thotë ose Usyk ose askush

Kush do të jetë sfiduesi i radhës për Tyson – promovuesi i Joshuas preferon Whyte, babai i Furyt thotë ose Usyk ose askush

Boks
Eddie Hearn: Meçi u fitua nga boksieri më i mirë, Joshua dëshiron rimeçin

Eddie Hearn: Meçi u fitua nga boksieri më i mirë, Joshua dëshiron rimeçin

Boks