LAJMI I FUNDIT:
Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker

78 Artikuj

Sarah Jessica Parker pranon se ishte ndjerë e zemëruar dhe e turpëruar gjatë marrëdhënies shtatëvjeçare me ish Robert Downey Jr

Sarah Jessica Parker pranon se ishte ndjerë e zemëruar dhe e turpëruar gjatë marrëdhënies shtatëvjeçare me ish Robert Downey Jr

Yjet
Dy kërkesat që iu plotësuan Kim Cattrallit që të rikthehej në rolin e Samantha Jones

Dy kërkesat që iu plotësuan Kim Cattrallit që të rikthehej në rolin e Samantha Jones

TV / Film
Kim Cattrall do ta përsëritë rolin e Samantha Jones në “And Just Like That”

Kim Cattrall do ta përsëritë rolin e Samantha Jones në “And Just Like That”

TV / Film
Sarah Jessica Parker me dedikim për njerkun që ndërroi jetë, zotohet të kujdeset për nënën e saj

Sarah Jessica Parker me dedikim për njerkun që ndërroi jetë, zotohet të kujdeset për nënën e saj

Yjet
Kim Kardashian përbuzet nga Anna Wintour – publikohet momenti i sikletshëm kur ylli televiziv injorohet nga kryeredaktorja e ‘Vogue’

Kim Kardashian përbuzet nga Anna Wintour – publikohet momenti i sikletshëm kur ylli televiziv injorohet nga kryeredaktorja e ‘Vogue’

Yjet
Rikthehet në trend ngjyra që u përket femrave me karakter të fortë

Rikthehet në trend ngjyra që u përket femrave me karakter të fortë

Modë
John Corbett mund të paraqitet në sezonin e dytë të “And Just Like That…”

John Corbett mund të paraqitet në sezonin e dytë të “And Just Like That…”

TV / Film
Sarah Jessica Parker: Mos më quani ‘trime’ që kam flokë të thinjura

Sarah Jessica Parker: Mos më quani ‘trime’ që kam flokë të thinjura

Flokë dhe stil
Sarah Jessica Parker zbulon se “Met Gala” e vitit 2006 ‘nuk ishte një natë argëtuese’ për shkak të nervave të saj

Sarah Jessica Parker zbulon se “Met Gala” e vitit 2006 ‘nuk ishte një natë argëtuese’ për shkak të nervave të saj

Modë
Sarah Jessica Parker zbulon se mbante një çantë të rreme në “Sex and the City”

Sarah Jessica Parker zbulon se mbante një çantë të rreme në “Sex and the City”

Modë
Çanta e Sarah Jessica Parker në formën e Eiffel Tower kthehet në episodin final të “And Just Like That”

Çanta e Sarah Jessica Parker në formën e Eiffel Tower kthehet në episodin final të “And Just Like That”

Aksesorë
Sarah Jessica Parker nuk i hoqi kurrë takat e saj të larta në xhirimet e serialit “And Just Like That”

Sarah Jessica Parker nuk i hoqi kurrë takat e saj të larta në xhirimet e serialit “And Just Like That”

Modë
Fustani viral nga “And Just Like That” thuhet se kushtoi vetëm pesë dollarë

Fustani viral nga “And Just Like That” thuhet se kushtoi vetëm pesë dollarë

Modë
Sarah Jessica Parker portretizon karakterin Carrie Bradshaw në premierën e serialit “And Just Like That”

Sarah Jessica Parker portretizon karakterin Carrie Bradshaw në premierën e serialit “And Just Like That”

Modë
Rikthehet seriali “Sex and the City”, publikohet ‘traileri’ i parë

Rikthehet seriali “Sex and the City”, publikohet ‘traileri’ i parë

TV / Film
Sarah Jessica Parker flet rreth flokëve të thinjura: Pse kjo nuk diskutohet kurrë te një mashkull?

Sarah Jessica Parker flet rreth flokëve të thinjura: Pse kjo nuk diskutohet kurrë te një mashkull?

Flokë dhe stil
Sarah Jessica Parker ka ende çdo veshje që ka veshur në “Sex and the City”

Sarah Jessica Parker ka ende çdo veshje që ka veshur në “Sex and the City”

Modë
Prerjet e paharrueshme të flokëve të vajzave të famshme

Prerjet e paharrueshme të flokëve të vajzave të famshme

Flokë dhe stil
Përse Dua Lipa, Bebe Rexha dhe disa të famshëm të tjerë nuk morën pjesë në Met Gala 2021?

Përse Dua Lipa, Bebe Rexha dhe disa të famshëm të tjerë nuk morën pjesë në Met Gala 2021?

Yjet
Si kujdeset Sarah Jessica Parker për lëkurën e saj?

Si kujdeset Sarah Jessica Parker për lëkurën e saj?

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Sarah Jessica Parker mund të mos marr pjesë në Met Gala këtë vit

Sarah Jessica Parker mund të mos marr pjesë në Met Gala këtë vit

Modë
‘Përsëri së bashku’ – Sarah Jessica Parker dhe Chris Noth publikojnë fotografi nga xhirimet e “Sex and the City”

‘Përsëri së bashku’ – Sarah Jessica Parker dhe Chris Noth publikojnë fotografi nga xhirimet e “Sex and the City”

TV / Film
Do të mbetet përgjithmonë një ikonë mode: Stili i ri i Sarah Jessica Parker është i mahnitshëm!

Do të mbetet përgjithmonë një ikonë mode: Stili i ri i Sarah Jessica Parker është i mahnitshëm!

Moda
Megjithatë, Mr. Big do të jetë pjesë e sezonit të ri të “Sex and the City”

Megjithatë, Mr. Big do të jetë pjesë e sezonit të ri të “Sex and the City”

TV / Film