Flokët rozë të arta kanë qenë në krye të listës tonë të ngjyrave që duhet të provoni, dhe duket se trendi është këtu për të qëndruar.

Nga pikat kryesore të bakrit metalike deri në zbehjen ombre të skuqur, nuancat prej ari me trëndafila po shihen kudo në rrjete sociale.

Po mendoni të eksperimentoni me flokë rozë ari? Nëse është një vendim më i përhershëm, është e rëndësishme të flisni me një profesionist për t’u siguruar që flokët tuaja janë në gjendjen më të mirë për ngjyrën.

Nëse nuk keni flokë bionde, patjetër që mund të zhyteni në trendin e flokëve ngjyrë trëndafili, por mund t’ju duhet të ndriçoni flokët paksa për të treguar ngjyrën siç duhet.

Disa stilime të realizuara në mënyrë perfekte, nga të cilat edhe mund të inspiroheni i gjeni më poshtë:

/Telegrafi/