LAJMI I FUNDIT:

Shitorja kërkon nga klientët të mos flenë në shtretërit dhe divanet e ekspozuara (Foto)

Shitorja kërkon nga klientët të mos flenë në shtretërit dhe divanet e ekspozuara (Foto)

Në shitoren IKEA që ndodhet në Nantong të Kinës, shumë njerëz po hynë që të shtrihen nëpër shtretërit dhe divanet, që të pushojnë apo të flenë për një kohë.

Kjo nuk po iu pëlqen aspak zyrtarëve, sepse ata po pengojnë në mbarëvajtjen e punëve, si dhe i zhysin çarçafët, transmeton Telegrafi.

Gjumi në shtretërit dhe divanet e ekspozuara

Megjithatë, shumë persona po shfrytëzojnë hapësirat e freskëta, që të ikin nga temperatura relativisht e lartë që është në atë vend.

Kërkesa të mos shfrytëzohet ky vend për pushim

“Fjetja bëhet në shtëpi dhe jo pranë njerëzve që kanë dalë të blejnë, këta janë shumë të pështirë”, ka thënë një klient lidhur me rastin.

Vuri fëmijë të fle, pranë klientëve që ishin afër

Pas kërkesave të shumta që të mos flenë, zyrtarët kanë thënë se do të përdorin forcën, për t’ju pamundësuar këto pushime. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Skandal në Francë: Gratë e zhveshura viheshin në radhë për të bërë seks me presidentin Jacques Chirac

Skandal në Francë: Gratë e zhveshura viheshin në radhë për të bërë seks me presidentin Jacques Chirac

Interesante
Mjekja e mori kastorin në shtëpi për rehabilitim - shikoni se si ai e ndërton një 'digë'

Mjekja e mori kastorin në shtëpi për rehabilitim - shikoni se si ai e ndërton një 'digë'

Fun
Braziliani i martuar me gjashtë gra, planifikon të bëjë fëmijë me secilën

Braziliani i martuar me gjashtë gra, planifikon të bëjë fëmijë me secilën

Interesante
YouTuberi i famshëm MrBeast i jep kamarieres një makinë në formë bakshishi

YouTuberi i famshëm MrBeast i jep kamarieres një makinë në formë bakshishi

Virale
Lopa në Angli bëhet virale, bëhet kinse po fle në kohën e mjeljes

Lopa në Angli bëhet virale, bëhet kinse po fle në kohën e mjeljes

Interesante
Zhvendosja e hipopotamëve të Escobarit do të kushtojë 3.5 milionë dollarë

Zhvendosja e hipopotamëve të Escobarit do të kushtojë 3.5 milionë dollarë

Fun
Kalo në kategori