Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta e ka nisur ditën me një lajm.

Meta thotë se shegët kanë filluar të piqen dhe të paktën ky është një lajm i mirë.

“Lajm i mirë është se të paktën shegët po piqen”, shkruan Presidenti Meta, teksa publikon edhe foton. /Telegrafi/