LAJMI I FUNDIT:

Sensacioni Prishtina Mall: Agjencionet nisin linjë të veçantë për në qendrën më të madhe tregtare në rajon

Sensacioni Prishtina Mall: Agjencionet nisin linjë të veçantë për në qendrën më të madhe tregtare në rajon

Qendra tregtare Prishtina Mall të enjten hapi dyert e saj për të gjithë qytetarët e vendit dhe të rajonit, ndërkaq hapja u shoqërua me një event madhështor.

E për ta vizituar qendrën më të madhe tregtare në rajon, qytetarët nuk kanë nevojë të shkojnë në shtetet tjera, por mjafton të vizitojnë Prishtinën.

Tashmë kompanitë turistike kanë filluar me ofertat e tyre për transport nga qytetet tjera për në qendrën tregtare Prishtina Mall.


Prishtina Mall hapi dyert për qytetarët nga vendi dhe rajoni – mbi 240 mijë metra katrorë, 2,500 punëtorë e mbi 230 brende prestigjioze
Lexo po ashtu Prishtina Mall hapi dyert për qytetarët nga vendi dhe rajoni – mbi 240 mijë metra katrorë, 2,500 punëtorë e mbi 230 brende prestigjioze

Një ofertë e tillë ka filluar kompania Pranvera Travel, që ka filluar nisjet nga Peja, Deçani e Gjakova me vetëm 5 euro.

Në trend Ekonomi

Më shumë
Në çdo cep të Prishtinës dhe Kosovës - veza REAs është zgjedhja juaj ideale për proteina, Omega 3 dhe vitaminat esenciale

Në çdo cep të Prishtinës dhe Kosovës - veza REAs është zgjedhja juaj ideale për proteina, Omega 3 dhe vitaminat esenciale

Kosmonte Foods
Planifikoni të udhëtoni drejt Prishtinës, shfrytëzo ofertat e kompanisë më serioze në tregun e fluturimeve

Planifikoni të udhëtoni drejt Prishtinës, shfrytëzo ofertat e kompanisë më serioze në tregun e fluturimeve

Prishtina Ticket
Shoqëria që përgatit ushqim bashkë, qëndron bashkë!

Shoqëria që përgatit ushqim bashkë, qëndron bashkë!

MEKA HALAL FOOD
“Vajzat dhe djemtë tanë të artë”, emisioni i ri i pullave postare me lojërat Olimpike Verore - Paris 2024

“Vajzat dhe djemtë tanë të artë”, emisioni i ri i pullave postare me lojërat Olimpike Verore - Paris 2024

Ekonomi
BKT Kosova nderohet me tre çmime prestigjioze për qëndrueshmëri

BKT Kosova nderohet me tre çmime prestigjioze për qëndrueshmëri

BKT
Freski dhe shije italiane - Vapiano ju mirëpret me ushqime të freskëta dhe atmosferë unike

Freski dhe shije italiane - Vapiano ju mirëpret me ushqime të freskëta dhe atmosferë unike

Foleja
Kalo në kategori