LAJMI I FUNDIT:

Sarah Jessica Parker zbulon se “Met Gala” e vitit 2006 ‘nuk ishte një natë argëtuese’ për shkak të nervave të saj

Sarah Jessica Parker zbulon se “Met Gala” e vitit 2006 ‘nuk ishte një natë argëtuese’ për shkak të nervave të saj

Ndërsa i hidhte një vështrim pamjeve të saj më të paharrueshme në Met Gala të të gjitha kohërave, Sarah Jessica Parker tregoi kujtimet e saj më të mira dhe më të këqija të ngjarjes.

Reklama

Në një video të re të postuar në kanalin YouTube të Vogue të hënën, ylli 57-vjeçar i “Sex and the City” zbuloi se “Met Gala” e saj e dytë ‘nuk ishte një natë argëtuese’ për shkak të nervave të saj që merrte pjesë me stilistin e ndjerë Alexander McQueen.

Teksa shikonte një imazh të vetes e veshur një fustan të kuq të gërshetuar në vitin 2006, nëna e tre fëmijëve zbuloi pse hezitonte t’i kërkonte McQueen-it të merrte pjesë me të.

Foto: Dimitrios Kambouris/WireImage

“Më erdhën në mendje një mori gjërash. Ai do të thoshte jo, tashmë është pyetur, është thirrur, është i detyruar. Dhe vërtet nuk e njihja aq mirë”, tha Parker për median.

Megan Thee Stallion në “Met Gala 2022” do të vishet nga marka Moschino
Lexo po ashtu Megan Thee Stallion në “Met Gala 2022” do të vishet nga marka Moschino

Pavarësisht se ai pranoi me kënaqësi ta shoqëronte, ajo tha se duke parë foton, u godit nga ‘sa e kujdesshme’ dhe ‘të matura’ ishin lëvizjet e saj.

“Sa më i turpshëm të ishte, aq më e turpshme bëhesha”, ka rrëfyer katër herë fituesja e Golden Globe.

Met Gala 2022 - Çfarë duhet të dini për një nga netët më të mëdha të modës
Lexo po ashtu Met Gala 2022 - Çfarë duhet të dini për një nga netët më të mëdha të modës

Për natën, Parker përfundoi: ‘Nuk ishte një natë argëtuese. Ishte, por jo sepse isha kaq nervoze. Unë thjesht doja që ai të ishte mirë”.

Megjithatë ajo tha se ‘ishte e dashuruar’ me stilistin, i cili u nda nga jeta në vitin 2010. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Ky truk ka shumë përfitime: Do të habiteni se ku e vendos Kim Kardashian ujin e orizit

Ky truk ka shumë përfitime: Do të habiteni se ku e vendos Kim Kardashian ujin e orizit

Flokë dhe stil
Një fustan universal për të gjitha femrat pavarësisht peshës së trupit

Një fustan universal për të gjitha femrat pavarësisht peshës së trupit

Keshilla Modë
Sharon Stone di të vishet në mënyrë të përkryer: Shkëlqen pa grim dhe ja si i fsheh të metat

Sharon Stone di të vishet në mënyrë të përkryer: Shkëlqen pa grim dhe ja si i fsheh të metat

Moda
Kohët e fundit flokët topuz janë një zgjidhje gjithnjë e më e zakonshme dhe e shpejtë

Kohët e fundit flokët topuz janë një zgjidhje gjithnjë e më e zakonshme dhe e shpejtë

Flokë dhe stil
Për raste festive: Trendët kryesor që do të shënojnë sezonin e dasmave

Për raste festive: Trendët kryesor që do të shënojnë sezonin e dasmave

Keshilla Modë
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Kalo në kategori