LAJMI I FUNDIT:

Megan Thee Stallion në “Met Gala 2022” do të vishet nga marka Moschino

Megan Thee Stallion në “Met Gala 2022” do të vishet nga marka Moschino

Superylli i repit, Megan Thee Stallion, do të marrë pjesë në “Met Gala 2022”, mund ta konfirmojë ekskluzivisht Page Six Style.

Reklama

Burime të shumta thonë se këngëtarja 27-vjeçare do të veshë një dizajn Moschino nga Jeremy Scott. Megjithatë, detajet e veshjes së saj me porosi nuk janë bërë të ditura.

Tema e këtij viti është “Në Amerikë: Një Antologji e Modës” – pas “Në Amerikë: Një Leksikon i Modës” të vitit të kaluar – dhe kodi i veshjes kërkon “ekstravagancë të praruar”, sipas Vogue.

Megan eci në tapetin e gjatë në Muzeun Metropolitan të Artit në New York për herë të parë në vitin 2021 , e veshur me një fustan ngjyrë rozë, të zbukuruar me kristale.

Met Gala 2022 - Çfarë duhet të dini për një nga netët më të mëdha të modës
Lexo po ashtu Met Gala 2022 - Çfarë duhet të dini për një nga netët më të mëdha të modës

Met Gala mbahet çdo vit të hënën e parë të majit dhe konsiderohet si një nga netët më të mëdha të modës.

Blake Lively, Ryan Reynolds, Regina King dhe Lin-Manuel Miranda janë emëruar si prezantueset e këtij viti. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
E fejuara 36 vjeçare e Jagger merr vëmendjen me përzgjedhjen e modës në Paris

E fejuara 36 vjeçare e Jagger merr vëmendjen me përzgjedhjen e modës në Paris

Femra
E shpallur si femra më tërheqëse në botë, Ashley Graham rrëfen se në moshën 12 vjeçare i kishin thënë të humbte peshë

E shpallur si femra më tërheqëse në botë, Ashley Graham rrëfen se në moshën 12 vjeçare i kishin thënë të humbte peshë

Femra
‘Duket mirë për moshën e saj’ – Anne Hathaway merr komplimente për dukjen gjatë një interviste

‘Duket mirë për moshën e saj’ – Anne Hathaway merr komplimente për dukjen gjatë një interviste

Femra
Gruaja e George Clooney rrëfen sekretin e bukurisë dhe shkëlqimit

Gruaja e George Clooney rrëfen sekretin e bukurisë dhe shkëlqimit

Femra
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Provoni reduktimin e njollave të diellit në lëkurë me përbërës natyralë

Provoni reduktimin e njollave të diellit në lëkurë me përbërës natyralë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Kalo në kategori