Përfito ZBRITJE dhe EXTRA zbritje përgjatë “Happy Hours” nga 12 deri me 16 Shtator në të gjitha brendet: Dormeo, Top Shop, Delimano, Walkmaxx, Rovus dhe Wellneo.

Telefononi falas në numrin pa pagesë 0800 100 90 ose klikoni KËTU për të porositur online. Sa më heret bleni aq më shumë kurseni! Zgjedh orën tënde me fat, shiko oraret mëposhtë.

Nxine orën sa s’është vonë:

• Nga ora 10:00hr deri 13:00hr, ZBRITJE prej -20% deri në -70%
• Nga ora 13:00 deri 16:00, ZBRITJE prej -15% në të gjitha produktet
• Nga ora 16:00 deri 19:00 ZBRITJE prej -10% në të gjitha produktet

Ekskluzive, për herë të parë Dormeo ofron ZBRITJE -20%, plus EXTRA -10% në dyshekun Dormeo Siena. Blej TANI dyshekun Dormeo, me zbritjen më të madhe ndonjëherë.

Porosit heret dhe përfito zbritje -20% në të gjithë dyshekët Dormeo, për të vazhduar më produktet e tjera si: shtresa dysheku, jastëk, jorgan, batanije etj.

Happy Hours ju sjell zbritje të mëdha në pajisjet dhe enët më të reja nga Delimano! Shikoni vetëm disa nga super-ofertat.

Oferta dhe zbritje edhe në produktet për mirëmbajtjen e shtëpisë nga Rovus, produktet për bukuri dhe shëndet nga Wellneo, si dhe kategoria me produktet më të kërkuara për sport & fitnes.

Shfleto produktet dhe ofertat e HAPPY HOURS duke klikuar KËTU ose telefono falas në 0800 100 90 dhe përfundo porosinë tënde para orës 13h nëse dëshiron të përfitosh nga ofertat më të mira & lira.

Mos harro, ofertat dhe oraret e njejta vlejnë deri me datën 16 Shtator!
Shfrytëzo zbritjet për 5 ditë radhazi! Nxine orën sa s’o vonë.