LAJMI I FUNDIT:

Rrallë merr pjesë nëpër evenimente, por Scarlett shfaqet për ta dominuar parakalimin në tepihun e kuq

Rrallë merr pjesë nëpër evenimente, por Scarlett shfaqet për ta dominuar parakalimin në tepihun e kuq
(Foto: Instagram/scarlettjohanssonworld/WWD/Getty)

Scarlett Johansson së fundmi mori pjesë në evenimentin e të hënës në ‘Golden Heart Awards 2023’ në New York.

Aktorja u vlerësua me një çmim për kontributin e saj në qendrat kërkimore për AIDS-in dhe kancerin. Ndërsa edhe kolegu i saj, aktori Ben Platt, gjithashtu mori njohje për angazhimin e tij ndaj këtij problemi global.

Scarlett Johansson zbuloi sekretin e një martese të suksesshme: Pas dy divorceve, ajo kuptoi një gjë vendimtare
Lexo po ashtu Scarlett Johansson zbuloi sekretin e një martese të suksesshme: Pas dy divorceve, ajo kuptoi një gjë vendimtare
(Foto: Instagram/scarlettjohanssonworld

Sa i përket veshjes, Johansson kishte veshur një fustan të zi me prerje të ulët dhe këpucë me të njëjtën ngjyrë për këtë rast. Ajo e kompletoi dukjen me grim të errët, i cili nxori në pah sytë bojëqielli të aktores.


Duke gjykuar nga komentet në rrjetet sociale, veçanërisht në Twitter, shumë fansa të bukuroshes 38-vjeçare janë kënaqur me pamjen e saj.

(Foto: Instagram/scarlettjohanssonworld
Scarlett Johansson shfaqet elegante teksa bën paraqitjen e saj të parë në tapetin e kuq pas lindjes
Lexo po ashtu Scarlett Johansson shfaqet elegante teksa bën paraqitjen e saj të parë në tapetin e kuq pas lindjes

Madje disa prej tyre e kanë shfrytëzuar rastin të bëjnë shaka me Scarlett, sepse ajo rrallëherë merr pjesë në organizime të tilla. /Telegrafi/

(Foto: FilmMagic)