0Shares

Përveç që dikur Rihanna solli këngën ”Diamonds”, ajo tashmë ka gati dhe koleksionin e tyre më të ri.

Duke pyetur pse diçka e tillë nuk ndodhi më herët, Rihanna menjëherë sjell përgjigjet pasi ajo veçse ishte në përfundim të një pune speciale për të.

Kjo pasi ylli i muzikës botërore, Riri, përveç që dikur solli këngën ”Diamonds”, ajo tashmë ka gati dhe koleksionin e tyre më të ri për t’i vënë në ankand, njofton Klan Kosova.

Sipas raportimeve mbretëresha Rihanna është duke bashkëpunuar me stafin e markës së njohur Chopard.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)