Në këtë pikë, çfarë nuk mund të bëjë Rihanna?

Këngëtarja tashmë ka vënë vulën e saj në të brendshme femrash, kujdes për lëkurën dhe kozmetikë – dhe tani, ajo ka shtuar parfumin në markë e saj Fenty.

Dje (e mërkurë), ylli ngacmoi lansimin e parfumeve të saj duke postuar dy fotografi bardh e zi në Instagram, por nuk dha një datë publikimi ose detaje se si mund të nuhasë aroma.

View this post on Instagram

A post shared by badgalriri (@badgalriri)


“Parfumi Fenty vjen së shpejti”, shkroi ajo. Ikona e modës pozoi për portretet me një xhaketë lëkure të vendosur poshtë shpatullave, me grim minimal me vathë me diamanti.

“Po Rihanna! Zgjero atë perandori”, shkroi artisti Hayden Williams në postimin e Rihannas, ndërsa Lizzo thjesht shkroi, “Wow”.


Ndërsa shumë fansa dukeshin të emocionuar në mënyrë të ngjashme për aromën e këngëtares, të tjerët nuk mund të mos përmendnin rikthimin e saj të shumëpritur në muzikë. “Ne ishim duke pritur Albumin Fenty, por është në rregull”, komentoi njëri. /Telegrafi/