LAJMI I FUNDIT:

“Rally Albania 2023”, Rama: Promovon traditën më të mirë me kulinarinë dhe mrekullinë e rivierës sonë

“Rally Albania 2023”, Rama: Promovon traditën më të mirë me kulinarinë dhe mrekullinë e rivierës sonë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar sot disa foto nga “Rally Albania 2023”, edicioni i 19-të ku marrin pjesë 22 shtete.

Ky edicion promovon traditën, kulinarinë dhe mrekullitë e rivierës shqiptare.

“Mirëmëngjesi, dhe me energjinë që përcjell Rally Albania 2023, në edicionin e tij të 19-të, me pjesëmarrjen e 22 shteteve duke i rënë qark e tërthorë Shqipërisë si promovim i traditës më të mirë, kulinarisë fantastike dhe mrekullisë së rivierës tonë, ju uroj ditë të mbarë”, shkruan Rama. /Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
Avokati Koci tregon se ka identifikuar vendin ku po mbahet trupi i Faton Hajrizit në Serbi

Avokati Koci tregon se ka identifikuar vendin ku po mbahet trupi i Faton Hajrizit në Serbi

Lajme
Vdes 16 vjeçari i cili u plagos nga zyrtari policor në Istog

Vdes 16 vjeçari i cili u plagos nga zyrtari policor në Istog

Kronika e Zezë
Tërheqja e trupit të Faton Hajrizit, avokati Koci niset drejt Serbisë

Tërheqja e trupit të Faton Hajrizit, avokati Koci niset drejt Serbisë

Lajme
Tërmeti në Shqipëri, goditja e parë e fuqishme u shoqërua edhe nga dy lëkundje të tjera sizmike

Tërmeti në Shqipëri, goditja e parë e fuqishme u shoqërua edhe nga dy lëkundje të tjera sizmike

Lajme
Këshilla se si të mbroheni gjatë shkarkimeve të rrufesë

Këshilla se si të mbroheni gjatë shkarkimeve të rrufesë

Lajme
Rikthimi i shtetësisë së Kosovës, Sahiti nga MPJD: Nga 370 euro sa ishte tarifa më e lartë, tani pa pagesë

Rikthimi i shtetësisë së Kosovës, Sahiti nga MPJD: Nga 370 euro sa ishte tarifa më e lartë, tani pa pagesë

Lajme
Kalo në kategori