LAJMI I FUNDIT:

Puthja franceze – hap pas hapi

Puthja franceze – hap pas hapi

Pa marrë parasysh faktin se a dëshiron të puthësh, apo deri tani akoma nuk keni pasur rastin ta bëni puthjen e parë, shikojeni këtë videoxhirim.


Në mënyrën franceze apo filmike, janë ato puthje të cilat ndezin imagjinatën, janë shumë të zjarrta, intime por nuk janë edhe për t’u bërë publike.

Reklama

Për dallim nga puthjet e tjera (përshëndetëse, miqësore), puthja franceze mund të zgjasë. Zgjon dëshirën seksuale, mirëpo edhe ndjenja të neveritshme dhe zemërim, po qe se është e padëshirueshme.

Te disa kultura është edhe e ndaluar, transmeton Telegrafi.

Thonë që puthja franceze ka qëllimin e posaçëm: të hulumtojnë imunitetin e partnerëve me ndihmën e pështymës. Shikojeni këtë videoxhirim dhe gjeni se me kë do të ushtroni:

/Telegrafi/