LAJMI I FUNDIT:

Producentët e “Live” thyejnë rekordin botëror për veshjen e pulovrave në 30 sekonda

Producentët e “Live” thyejnë rekordin botëror për veshjen e pulovrave në 30 sekonda

Një palë producentësh për Live with Kelly dhe Ryan ia dolën mbanë aty ku udhëheqësit e emisionit provuan dhe dështuan që ta thyejnë një Rekord Botëror Guinness për veshjen e më shumë pulovrave në 30 sekonda.

Drejtuesit e emisionit të bisedave ABC, Kelly Ripa dhe Ryan Seacrest, u përpoqën të thyenin rekordin për shumicën e pulovrave të vendosur në 30 sekonda, pra nga një ekip prej dy personave gjatë një transmetimi të fundit.


Por ata në fakt nuk arritën rekordin e mëparshëm, i cili ishte veshja e tetë pulovrave brenda 30 sekondave, raporton UPI, transmeton Telegrafi.

Pasi mbaroi segmenti, producentët Jan Schillay dhe Jim Niebler vendosën të bënin përpjekjen e tyre për thyerjen e rekordit, me Niebler që ndihmonte Schillay të vishte pulovrat.

Një gjyqtar i Guinness në set verifikoi se dyshja arritën të veshin nëntë pulovra në afatin kohor prej 30 sekondash, duke fituar titullin. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Ke gabuar gjatë gjithë jetës: Një i ri tregoi se si hahen ëmbëlsirat Tic Tac, njerëzit janë të shokuar

Ke gabuar gjatë gjithë jetës: Një i ri tregoi se si hahen ëmbëlsirat Tic Tac, njerëzit janë të shokuar

Fun
Përplasja e ketrit dhe gjarprit

Përplasja e ketrit dhe gjarprit

Fun
Hajduti profesionist xhepash zbulon sekretet e vjedhjeve: Turistët janë objektivi i preferuar - kur duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm

Hajduti profesionist xhepash zbulon sekretet e vjedhjeve: Turistët janë objektivi i preferuar - kur duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm

Fun
Parashikimi i Baba Vangës për Evropën - po bëhet realitet?

Parashikimi i Baba Vangës për Evropën - po bëhet realitet?

Interesante
Familja përdori një dron për të gjetur qenin e tyre të humbur - e gjejnë në mesin e ‘një tufe grabitqarësh’

Familja përdori një dron për të gjetur qenin e tyre të humbur - e gjejnë në mesin e ‘një tufe grabitqarësh’

Interesante
Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Fun
Kalo në kategori