LAJMI I FUNDIT:

Prishtinasi raporton se dikush gjuajti me armë pranë shtëpisë së tij, Policia gjen disa predha 

Prishtinasi raporton se dikush gjuajti me armë pranë shtëpisë së tij, Policia gjen disa predha 
Foto: Arkiv

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person ka raportuar se pranë shtëpisë të tij ka pasur të shtëna me armë zjarri, ndërsa nga predhat i janë dëmtuar dritaret dhe muri i shtëpisë.

Reklama

Rasti ka ndodhur të hënën në Prishtinë, orën 13:55.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se persona të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në afërsi të shtëpisë së tij dhe si pasojë nga predhat janë dëmtuar dritaret dhe muri i shtëpisë së tij”, thuhet në raport.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar pesë predha. Rasti është duke u hetuar. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Hovenier: SHBA-ja i ka dy kërkesa për Kosovën

Hovenier: SHBA-ja i ka dy kërkesa për Kosovën

Komunat
Hovenier: Anulimi i pjesëmarrjes në

Hovenier: Anulimi i pjesëmarrjes në "Defender 23", pasoja e parë për Kosovën

Lajme
“Po ia rrëzon Kosovës aleancat me botën demokratike”, Haradinaj: Kurti të japë dorëheqje menjëherë

“Po ia rrëzon Kosovës aleancat me botën demokratike”, Haradinaj: Kurti të japë dorëheqje menjëherë

Lajme
Janjiq: Serbia duhet ta ndalojë në Kosovë lojën e trashëguar nga periudha e Millosheviqit

Janjiq: Serbia duhet ta ndalojë në Kosovë lojën e trashëguar nga periudha e Millosheviqit

Lajme
Hovenier: SHBA-ja nuk ka shumë entuziazëm për të reaguar ndaj disa prej interesave të Kosovës

Hovenier: SHBA-ja nuk ka shumë entuziazëm për të reaguar ndaj disa prej interesave të Kosovës

Lajme
Reagon LDK: Moskoordinimi i Kurtit me aleatët, i rrezikshëm e me pasoja afatgjata për Kosovën

Reagon LDK: Moskoordinimi i Kurtit me aleatët, i rrezikshëm e me pasoja afatgjata për Kosovën

Lajme
Kalo në kategori