LAJMI I FUNDIT:

Premium Beach Hotel – vendi ideal për konferenca, takime dhe evente tjera!

Premium Beach Hotel – vendi ideal për konferenca, takime dhe evente tjera!

Nëse kompania juaj planifikon për mbledhje apo konference për një fillim të mbarë të vitit 2021, atëherë një prej propozimeve fantastike është Premium Beach Hotel në Golem!

Duke qenë hotel modern, luksoz, me ushqim të pasur dhe duke ofruar qendër të spa-së e staf profesional me çmim jashtëzakonisht të arsyeshëm, ky do të ishte një udhëtim ideal për ju!

Premium Beach është hotel luksoz me 5 yje që gjendet në plazhin e Golemit, në linjë të parë me detin e plazhin privat.

Të gjitha kompanitë që synojnë realizimin e një eventi profesional – konferencë, mbledhje, takime, retreat të stafit – atëherë standardi i shërbimit në Premium Beach është thjesht tjetër nivel duke qenë i barazvlefshëm me brendet botërore të hoteleve.

Me 6 salla konferencash multifunksionale, të pajisura me teknologjinë më moderne të zërimit, me mundësi të realizimit të aktiviteteve për ekipin tuaj, ushqim dhe pije cilësore, pamje të mrekullueshme nga deti dhe shërbim dinjitoz të stafit, Premium Beach garanton sukses në mbarëvajtjen e organizimit tuaj – rrjedhimisht pozitivitet e produktivitet për ekipin dhe biznesin tuaj.

Për një qëndrim sa më të rehatshëm, trajtimi i duhur i juaji është thelbësor për ta larguar stresin dhe të relaksoheni. SPA Center në Premium Beach është finesa më e bukur e këtij resorti, duke ofruar:

– Pishinë të brendshme
– Xhakuzi
– Saunë
– Dhomë me avull
– Banjo turke (hamam)
– Fitnes
– Tretmane wellness
– Masazhe profesionale, etj.

Vas Tour Kosova, si operator lider në fushën e turizmit që ka nën ombrell edhe hotelin Premium Beach, siguron dhe garanton shërbim cilësor e korrekt për të gjitha grupet e interesit me oferta jashtëzakonisht të favorshme.

Për më shumë informacione rreth rezervimit apo çfarëdo tjetër, kontaktoni Vas Tour Kosova në:

Facebook: Vas Tour Kosova
Instagram: Vas Tour Operator
Nr. Tel: 049 747 747 / 038 747 747
E-mail: office@vas-rks.com
Adresa:
Rruga Nike Prelaj, objekti Beni Dona, Ulpianë, Prishtinë

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Vlera e Bitcoin pëson një “rënie të mprehtë” pas sulmeve të Iranit ndaj Izraelit

Vlera e Bitcoin pëson një “rënie të mprehtë” pas sulmeve të Iranit ndaj Izraelit

Botë
Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Sherife Kçiku Vishaj
Zbulohet për herë të parë sa Bitcoin i ka qeveria e SHBA-së, Britanisë së Madhe dhe Gjermanisë

Zbulohet për herë të parë sa Bitcoin i ka qeveria e SHBA-së, Britanisë së Madhe dhe Gjermanisë

Botë
Regjistrimet e hershme për vitin e ardhshëm shkollor kanë filluar në Horizon School

Regjistrimet e hershme për vitin e ardhshëm shkollor kanë filluar në Horizon School

Horizon School
Për me t’shku vera mbarë, investo në apartament në “Holiday In 2”

Për me t’shku vera mbarë, investo në apartament në “Holiday In 2”

Edil Project
Telegrafi Jobs - Aleati juaj i besuar në kërkimin e punës

Telegrafi Jobs - Aleati juaj i besuar në kërkimin e punës

Ekonomi
Kalo në kategori