34-vjeçarja Chloe Ting, nga Melbourne, kaloi karantinën në Los Angeles, dhe ajo poston ushtrime të reja në Instagram çdo ditë

Reklama

Videoja e saj më e popullarizuar quhet “Krijoni muskuj të barkut në vetëm dy javë” dhe është parë rreth 380 milionë herë.

Me një set ushtrimesh të barkut nëpërmjet kësaj videoje, ju pa dyshim do të lëvizni, forconi barkun tuaj dhe do të keni një bel të hollë, transmeton Telegrafi.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni sfondin e duhur dhe të shikoni videon, dhe më pas të kaloni në qëllimin e dëshiruar.

Përveç muskujve të shkëlqyeshëm të barkut, ekziston edhe një video popullore e Chloe, “Bëjeni këtë çdo ditë për të humbur peshë”, e cila është shikuar 165 milionë herë.

Reklama
Reklama

/Telegrafi/