LAJMI I FUNDIT:

PES 2021, loja e famshme tani është plotësisht falas për tu shkarkuar!

PES 2021, loja e famshme tani është plotësisht falas për tu shkarkuar!

Nëse jeni adhurues i madh i simulimeve të futbollit, por nuk doni të shpenzoni para për blerjen e lojës, atëherë atëherë duhet ta dini se eFootball PES 2021 është falas për të luajtur nga tani, me arritjen e versionit Lite.

Reklama

Versioni lite do të thotë se loja nuk ka qasje të plotë në përmbajtje, por vetëm elementet kryesorë të cilat janë të mjaftueshme për një përvojë të pandërprerë të futbollit.

Para së gjithash, PES 2021 Lite ofron qasje të plotë në modalitetin myClub, ku është e mundur të ndërtoni karrierën e ekipit tuaj duke mbledhur lojtarë dhe menaxherë.

Nga modalitetet e disponueshme të lojës theksohet Matchday, loja konkurruese PvP ku lojtarët garojnë në ngjarje të frymëzuara nga ndodhitë e vërteta. Kjo është gjithashtu porta hyrëse për skenën më të gjerë të sporteve në ekskluzivitetin eFootball.

Për një atmosferë të plotë, fansat e lojës gjithashtu kanë mundësinë e ndeshjeve lokale me një kompjuter, si dhe lojën stërvitore. Sa i përket modulit Edit, ajo vjen për personalizimin e fanellave, uniformave, emrave dhe të ngjashme.

Në trend Teknologji

Më shumë
Marketingu në Google Ads, eksperti: Përjashtimi i gjuhës shqipe penalizon bizneset

Marketingu në Google Ads, eksperti: Përjashtimi i gjuhës shqipe penalizon bizneset

Teknologji
Google ka penalizuar gjuhën shqipe nga platformat Google Ads dhe Adsense, iniciuesi i peticionit tregon se çka po humbin bizneset dhe mediat në trevat shqiptare

Google ka penalizuar gjuhën shqipe nga platformat Google Ads dhe Adsense, iniciuesi i peticionit tregon se çka po humbin bizneset dhe mediat në trevat shqiptare

Muhamet Hajrullahu
Mira Murati në Doku.Tech: Inteligjenca Artificiale do të transformojë botën tonë

Mira Murati në Doku.Tech: Inteligjenca Artificiale do të transformojë botën tonë

Teknologji
Një avokat amerikan pranon përdorimin e inteligjencës artificiale për hulumtimin e një rasti

Një avokat amerikan pranon përdorimin e inteligjencës artificiale për hulumtimin e një rasti

Teknologji
Shikoni se si duket videoloja

Shikoni se si duket videoloja "Spider-Man 2".

Lojëra
Mira Murati, shqiptarja që po ndryshon botën flet për 'La Repubblica': Prindërit e mi jetojnë në Itali, e kam mësuar gjuhën në TV si gjithë shqiptarët

Mira Murati, shqiptarja që po ndryshon botën flet për 'La Repubblica': Prindërit e mi jetojnë në Itali, e kam mësuar gjuhën në TV si gjithë shqiptarët

Teknologji
Kalo në kategori