LAJMI I FUNDIT:

Për ushqime t’shëndetshme dhe t’shijshme!

Për ushqime t’shëndetshme dhe t’shijshme!

Të ushqyerit e shëndetshëm është objektiva e çdo njërit nga ne dhe për këtë kujdesemi që çdo përbërës të jetë i zgjedhur me delikatesë dhe në mënyrën sa më të përsosur.

E pa dyshim që në përbërësit kryesor është edhe vaji Floil, i cili me cilësinë e lartë ndikon që ushqimet tona gjatë përgatitjes ti ruajnë:

– Vetitë ushqyese
– Mos të kenë aromë gjatë fërgimit
– Vitamina E dhe K
– Të mos përmbaj kolesterol

Këto e shumë cilësi tjera të larta, bëjnë që vajin Floil të jetë zgjedhja më e mirë për ushqimin tuaj.

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Mustafa i PDK-së i reagon Muratit: 29,509 persona që nuk po figurojnë si të papunësuar, e as si të punësuar i janë bashkëngjitur karvanit të migrimit

Mustafa i PDK-së i reagon Muratit: 29,509 persona që nuk po figurojnë si të papunësuar, e as si të punësuar i janë bashkëngjitur karvanit të migrimit

Ekonomi
Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs
Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Epidamn
BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

Korporata Rugove

"Nuk ka ndodhur asnjëherë në historinë e shtetit”, Murati: Për 30 muaj, mbi 32 mijë të rinj që kanë filluar punë në Kosovë

Ekonomi
Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate EXPO
Kalo në kategori