LAJMI I FUNDIT:

Panairi më i madh në Kosovë i dasmave dhe ngjarjeve festive “Festo Wedding Expo” do të mbahet me 7 dhe 8 Prill 2023

Panairi më i madh në Kosovë i dasmave dhe ngjarjeve festive “Festo Wedding Expo” do të mbahet me 7 dhe 8 Prill 2023

Modus Events & Entertainment së bashku me ndërmarrësen e njohur Agnesa Vuthaj organizojnë panairin më të madh të dasmave dhe ngjarjeve festive në Kosovë, “Festo Wedding Expo”.

Panairi do të mbahet në sallën Golden Premium në Prishtinë, në datat 7 dhe 8 Prill 2023, duke filluar nga ora 10:00 deri në 20:00.

Në edicionin e parë të këtij panairit, i cili është më ndryshe se të gjitha panairet e mbajtur në Kosovë, do të prezantohen rreth 50 kompani të ndryshme si dizenjator, dekore, pastiçeri, lulishte, estetikë, salla te dasmave, hotele, restaurante, argjendari, kompani turistike, fotografi, me ofertat e tyre më të reja, modele nga trendet e fundit e modës dhe inovacionit më të ri nga kjo industri. Bizneset pjesëmarrëse do të kenë mundësinë të krijojnë biznese dhe bashkëpunime të reja me njëra-tjetrën aty për aty. Ndërsa, vizitorët mund të informohen dhe të organizojnë festën e tyre të rradhës ne nje vend.

Patjetër që nuk do të mungojnë as hapësirat me efeket speciale të dritave, zërimi profesional dhe promovimi i të gjitha llojeve të bizneseve me çmime promocionale.

Modus Events & Entertainment dhe Agnesa Vuthaj do të përkushtohen maksimalisht që t’u ofrojnë biznesve dhe qytetarëve të Kosovës kënaqësi dhe mundësi organizimi të dasmave apo ngjarjeve festive në një vend.

“FESTO jetën dhe dashurinë” është moto e bashkë-organizatorës Agnesa Vuthaj për edicionin e parë të panairit!

Festivali do të ofroj hapësirë për argëtim, pije dhe ushqim dhe për secilin nga ata të cilët do të marrin pjesë, duke i shtuar kësaj edhe profesionalizmin dhe përkushtimin ndaj të gjitha kritereve organizative të përcaktuara nga organizatorët dhe bashkëpunëtorët, pa të cilët realizimi i festivalit nuk do të ishte i mundur.

Hyrja per vizitorët është falas dhe për të gjitha moshat. Karakteri i festivalit është promovues.

Bëhuni pjesë e panairit të dasmave dhe ngjarjeve festive më të madhe në vend!

“Festo Wedding Expo” – 7 dhe 8 Prill 2023.

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Festo- Wedding Expo

E-mail: festo.modus@gmail.com

Nr.tel: 045 788 155

Në trend Ekonomi

Më shumë
Pushime me Eurokoha 7 ditë All Inclusive, duke filluar prej 315 Euro

Pushime me Eurokoha 7 ditë All Inclusive, duke filluar prej 315 Euro

Eurokoha
E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

Kosmonte Foods
Tregoi se konsumon vetëm produkte vendore, Korporata “Rugove” befason qytetarin me pako me ujë dhe djathë

Tregoi se konsumon vetëm produkte vendore, Korporata “Rugove” befason qytetarin me pako me ujë dhe djathë

Prodhime Vendore
Investimi në vendbanim është me rëndësi – blerja e banesës së re tek Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është i duhuri

Investimi në vendbanim është me rëndësi – blerja e banesës së re tek Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është i duhuri

Al Trade Center
Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

VatanMed Clinic
A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

Auto Mita
Kalo në kategori