Megan Fox është e famshme për paraqitjen e saj (pothuajse) të gjitha në stile seksi, por veshja e saj e fundit mund t’ju kujtojë diçka pa dyshim.

Bukuroshja doli në Los Angeles këtë javë me një pamje të shtresuar dhe të rëndë nga Knwls, e përbërë nga dollakë të ndezur, ngrohës të përshtatshëm për krahët, sytjena rrjetë të zeza, një pjesë interesante dhe një rrip i gjerë koke në të njëjtin material.

Ndërsa bluza e saj ishte e prerë mjaftueshëm për të ekspozuar barkun e saj të tonifikuar dhe për të nxjerrë në pah shpatullat dhe dekoltetin e saj, stampimet e përplasura me tone nuk ulërinin saktësisht “seksi”.

Foto: Instagram

“Gjyshja e të gjithëve e kishte atë divan”, shkroi Fox në foton e saj në Instagram të veshjes të mërkurën, duke i lënë fansat të frymëzoheshin – dhe duke i nxitur ata të rrëshqitnin për një foto të tapicerisë së lartpërmendur.

Megan Fox vë në pah këmbët e gjata e veshur me një fustan xhaketë rozë Megan Fox vë në pah këmbët e gjata e veshur me një fustan xhaketë rozë

“Kjo veshje nuk ka kuptim, por është Megan Fox, kështu që më pëlqen”, shkroi një komentues.

Foto: Instagram

Ndoshta Megan, 35 vjeç, thjesht po kërkonte të dilte përpara memeve; kush mund të harrojë kur fustani i shtatzënisë Givenchy me doreza të Kim Kardashian për Met Gala 2013 shkaktoi krahasime të ngjashme me divanin? /Telegrafi/

Foto: Jamie McCarthy