Megan Fox tregoi këmbët e saj të mahnitshme kur u pa duke dalë në Los Angeles këtë javë.

Aktorja 35-vjeçare po modelonte një fustan xhaketë, i cili përmbante edhe zingjirë metalik.

Veshje e lejoi atë të ekspozonte pak dekoltenë teksa ecte në trotuar përgjatë një rruge të mbushur me lule.

Duke mprehur tiparet me grim, përfshirë një buzëkuq rozë, ajo u balancua me një palë taka të larta.

Veshja e fundit e Megan Fox është frymëzuar nga kukullat Bratz Veshja e fundit e Megan Fox është frymëzuar nga kukullat Bratz

Megan i la flokët e saj të errëta t’i bien lirisht mbi supet e saj teksa doli për shëtitje.

Ndryshe, kujtojmë se ajo dhe i fejuari i saj Machine Gun Kelly, i njohur ndryshe si Colson Baker, njoftuan në Instagram se së fundmi kanë adoptuar një kotele. /Telegrafi/