0Shares

Komandanti i Njësisë territoriale të zjarrfikësve në Radovish është kallëzuar penalisht nga ana e Sektori i Punëve të Brendshme (SPB).

Ai dyshohet se ka kryer veprën penale ”bixhoz” në hapësirat e njësisë zjarrfikëse, diçka që është e ndaluar me Ligjin për lojra të fateve dhe lojrave argëtuese.

Gjatë kontrollit, është gjetur një aparat për lojra bixhozi./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)