LAJMI I FUNDIT:

Nicole Scherzinger si bionde: Ajo duket krejtësisht ndryshe dhe shumica thonë se i ngjan Kim Kardashianit

Nicole Scherzinger si bionde: Ajo duket krejtësisht ndryshe dhe shumica thonë se i ngjan Kim Kardashianit

Meqenëse Nicole është e njohur si zeshkane fatale, shumica e njerëzve i ka sugjeruar që ngjyra e errët e flokëve megjithatë i rri më mirë

Këngëtarja e famshme, Nicole Scherzinger, ka postuar një video në rrjetet shoqërore në të cilën pozon si bionde.

Nicole (44) në video ka flokë platini blu, dhe shumica menjëherë komentuan që i ngjanë shumë yllit të reality-shout, Kim Kardashian, nga koha kur kishte flokë biond, transmeton Telegrafi.

Pasi ajo postoi videon, fansat komentuan se si bionde ajo i ngjan në mënyrë të papërmbajtshme Kim-it dhe shumë mendonin se Nicole ishte në të vërtetë një nga motrat Kardashian.

Duke qenë se Nicole njihet si një brune fatale, shumica e njerëzve i thanë se ngjyra e errët e flokëve i shkon më shumë, por është shumë tërheqëse edhe si bionde.

Reklama

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Nuk shkon askund pa sixhade faljesh dhe nuk e heq kurrë hixhabin: Si u bë autoritet manekinia Halima Aden

Nuk shkon askund pa sixhade faljesh dhe nuk e heq kurrë hixhabin: Si u bë autoritet manekinia Halima Aden

Psikoprofil
Stili i fshehur luksoz i Gwyneth Paltrow dominon edhe në sallën e gjyqit

Stili i fshehur luksoz i Gwyneth Paltrow dominon edhe në sallën e gjyqit

Moda
Çfarë duan meshkujt në shtrat?

Çfarë duan meshkujt në shtrat?

Në çift
Vlora dhe Kaltrina Neziri shfaqen sukseshëm në Javen e Modës në Paris

Vlora dhe Kaltrina Neziri shfaqen sukseshëm në Javen e Modës në Paris

Femra
Letizia e Spanjës është kaq elegante me një veshje të ricikluar nga Hugo Boss

Letizia e Spanjës është kaq elegante me një veshje të ricikluar nga Hugo Boss

Moda
Përkundër kritikave për fushatën e fundit, Heidi Klum ka pozuar sërish bashkë me vajzën me të brendshme

Përkundër kritikave për fushatën e fundit, Heidi Klum ka pozuar sërish bashkë me vajzën me të brendshme

Femra
Kalo në kategori