LAJMI I FUNDIT:

Ngjarja e vitit në American Retail Park në Pejë

Ngjarja e vitit në American Retail Park në Pejë

Muzikë, zbritje e surpriza pa fund ju presin në hapjen e Qendrës Tregtare American Retail Park.

Qendra Tregtare American Retail Park në Pejë vjen me një Grand Opening të hënën më 25 shtator me fillim nga ora 17:00!

Hapja madhështore do të jetë një ngjarje festive me muzikë live nga këngëtarët e njohur kosovarë Yll Limani,Ramadan Krasniqi (Dani), dhe Gjiko.

Por kjo nuk është e gjitha, sepse mysafir special pritet të jetë edhe: Ambasadori amerikan në Kosovë, Jeffrey M. Hovenier Investitori, ndërmarrëses dhe filantropi z. Harry Bajraktari Drejtoresha për Rini, Kulture dhe Sport në Komunën e Pejës, znj. Xhenet Syka Kelmendi

Krahas festës madhështore 33 brendet pjesë e Qendrës Tregtare American Retail Park në Pejë do të ofrojnë një shumëllojshmëri zbritjesh. Andaj kjo pritet të jetë një ditë ideale për të blerë produkte e juaja të preferuara me zbritje ekskluzive.

Pra, shënoni kalendarët tuaj për 25 shtatorin dhe ejani të festoni hapjen madhështore të American Retail Park me muzikë, zbritje e surpriza pa fund.