LAJMI I FUNDIT:

Ngatërroi pedalin e gazit me frenin, rrëzoi rrethojat dhe ra poshtë (Video)

Ngatërroi pedalin e gazit me frenin, rrëzoi rrethojat dhe ra poshtë (Video)

Shoferi i paemëruar që përpiqej të parkonte makinën në një park të Kinës, ka ngatërruar pedalin e gazit me atë të frenimit, duke bërë që të përplaset dhe të rrëzoi rrethojën.

Manovra që nuk shkoi si duhet, bëri që ai të bie poshtë, por pemët që ishin në atë faqemali, e kanë zbutur rënien, transmeton Telegrafi.

Vetura SUV ka marrë lëndime të konsiderueshme, por siguria që ofron brenda ka bërë që shoferi të shpëtoi pa lëndime.

Ngjarja është shpërndarë në rrjetet sociale, për të ngritur vetëdijen mbi mënyrën e veprime kujdes edhe nëpër hapësira të ku duket se gjithçka është në rregull. /Telegrafi/


Në trend Auto

Më shumë
Sa harxhon karburant një veturë e ndezur dhe nuk është në lëvizje

Sa harxhon karburant një veturë e ndezur dhe nuk është në lëvizje

Auto
Vendbanimi italian me 100 banorë, ku bien në radar katër mijë vozitës në ditë

Vendbanimi italian me 100 banorë, ku bien në radar katër mijë vozitës në ditë

Auto
Çfarë duhet të dini për ndërrimin e gomave të veturës ​

Çfarë duhet të dini për ndërrimin e gomave të veturës ​

Auto
Policët zviceranë nuk kursejnë as “mbretërit e garazheve” - ndaluan një makinë me vlerë 6.7 milionë euro dhe e konfiskuan atë

Policët zviceranë nuk kursejnë as “mbretërit e garazheve” - ndaluan një makinë me vlerë 6.7 milionë euro dhe e konfiskuan atë

Auto
Befasi për drejtuesit e mjeteve në Gjermani: Policia ka një strategji të re me kamerat e shpejtësisë

Befasi për drejtuesit e mjeteve në Gjermani: Policia ka një strategji të re me kamerat e shpejtësisë

Auto
Gjoba deri në 10 mijë euro në Gjermani - Cilat gjëra të zakonshme nuk duhet t'i keni në veturë

Gjoba deri në 10 mijë euro në Gjermani - Cilat gjëra të zakonshme nuk duhet t'i keni në veturë

Auto
Kalo në kategori