LAJMI I FUNDIT:

Në Kaçanik hapet pika e 11-të e Gorenje Department Store

Në Kaçanik hapet pika e 11-të e Gorenje Department Store

Gorenjte Department Store nuk po ndalet me suksese dhe zgjerim.

Brendi i njohur me renome vendore e ndërkombëtare, Gorenje, kështu po zgjerohet edhe në qytetin e Kaçanikut.

Në këtë pikë të re të Gorenjes mund të gjeni fjalën e fundit të moblijeve, të cilat vijnë me dizajn të përkyer, një gërshetim i modernes dhe klasikes.

Për teknikë të bardhë nuk keni nevojë që të shqetësoheni – të gjitha i gjeni në këtë pikë dhe me çmimi tejet të volitshme. /Telegrafi/

Artikull i sponsorizuar

Artikull i sponzorizuar