LAJMI I FUNDIT:

Në magjistralen Pejë-Prishtinë digjet një veturë, policia jep detajet

Në magjistralen Pejë-Prishtinë digjet një veturë, policia jep detajet

Rreth orës 20:30, në rrugën drejtimi Pejë-Prishtinë, përkatësisht në Korroticë të Lartë është djegur një veturë.

Reklama

Këtë e ka bërë të ditur për Telegrafin, Policia e Kosovës, e cila ka thënë se njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Sipas Policisë, për fat të mirë, përveç dëmeve materiale, nuk ka ndonjë të lënduar.

Ndërkohë, lexues të Telegrafit kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Von Cramon e vrazhdë me policët në veri: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi

Von Cramon e vrazhdë me policët në veri: Çka dreqin ju solli këtu, ku është kërcënimi

Lajme
Veriu i Kosovës përplasë kongresistin Nunn me Grenellin: Mobilizimi ushtarak i Serbisë përbën rrezikun më të madh

Veriu i Kosovës përplasë kongresistin Nunn me Grenellin: Mobilizimi ushtarak i Serbisë përbën rrezikun më të madh

Politikë
Von Cramon në veri: Shumë gjëra mund të shkojnë keq në Kosovë nëse ky është realiteti - duhet të shohim opsione të tjera

Von Cramon në veri: Shumë gjëra mund të shkojnë keq në Kosovë nëse ky është realiteti - duhet të shohim opsione të tjera

Politikë
Presidentja Osmani uron Erdoganin për fitoren në zgjedhjet për president të Turqisë

Presidentja Osmani uron Erdoganin për fitoren në zgjedhjet për president të Turqisë

Lajme
QUINT dhe BE-ja ripërsërisin qëndrimet kundër veprimeve të fundit të Kosovës në veri

QUINT dhe BE-ja ripërsërisin qëndrimet kundër veprimeve të fundit të Kosovës në veri

Lajme
Domatja shqiptare e sigurt, përgënjeshtrohet lajmi për kthim të një ngarkese nga BE-ja

Domatja shqiptare e sigurt, përgënjeshtrohet lajmi për kthim të një ngarkese nga BE-ja

Lajme
Kalo në kategori