0Shares

Kurrë më nuk do t’i hidhni xhinset e preferuara.

Në YouTube është publikuar një truk i thjeshtë, i cili do t’ju ndihmojë që çdo xhinse t’i modifikoni ashtu që t’ju rrinë për trupi për mrekulli, ndërkaq gjatë shtatzënisë do të jenë të rehatshme.

Ka veshur 6 xhinse të ndryshme dhe u ka dërguar porosinë e rëndësishme të gjitha femrave të cilat nuk janë të kënaqura me dukjen e tyre, transmeton Telegrafi.

E gjitha që ju nevojitet janë:

– shiriti elastik
– gjilpëra dhe
– gërshërë të mprehta

Xhinset tuaja të preferuara tanimë janë te ngushta.

Ndiqni udhëzimet nga video dhe sërish do t’i vishni xhinset tuaja të preferuara të cilat ju kanë qenë të vogla. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)